DALMATINKO CUP 2018.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI
GROUPS, TABLES, SCHEDULE AND RESULTS

http://dalmatinko.hr/wp-content/uploads/2018/04/milenko-bikic-avatar.png

MILENKO BIKIĆ

+385 98 26 93 66
Kordinator za godišta 2007 (U-12), 2008 (U-11), 2009 (U-10) – 2007 (U-12), 2008 (U-11), 2009 (U-10) coordinator

GROUP A

FC Arsenal Kyiv
NK Union
NŠK Sv. Mihovil
ŠN Brela

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Union (U-11)32107257
2FC Arsenal Kyiv (U-11)32016246
3NŠK Sv. Mihovil (U-11)31114134
4ŠN Brela (U-11)3003113-120
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ANK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ANK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ANK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ANK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ANK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ANK Primorac - Stobreč | TEREN 2

GROUP B

ŠN Bambinosi
NK Omiš
NK Abeceda
NŠK Sv. Mihovil 2

#ClubPWDLFAGDPts
1ŠN Bambinosi (U-11)32017346
2NK Omiš (U-11)32016426
3NK Abeceda (U-11)32015416
4NŠK Sv. Mihovil 2 (U-11)300307-70
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP BNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP BNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP BNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP BNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP BNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP BNK Primorac - Stobreč | TEREN 2

GROUP C

FC Olti
NK Solin
FK Mladost
NK Primorac

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Solin (U-11)3300122109
2NK Primorac (U-11)32015506
3FC Olti (U-11)310267-13
4FK Mladost (U-11)300309-90
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP CNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP CNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP CNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP CNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP CNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP CNK Primorac - Stobreč | TEREN 2

GROUP D

Gornik Zabrze
NK Galaxy
FC Okzhepes
FA Academica 2

#ClubPWDLFAGDPts
1Gornik Zabrze (U-11)33006069
2FC Okzhepes (U-11)311123-14
3NK Galaxy (U-11)31023213
4FA Academica 2 (U-11)301217-61
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP DNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP DNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP DNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP DNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP DNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP DNK Primorac - Stobreč | TEREN 2

GROUP E

FK Vojvodina
NK Gošk
NK Spinut
HNK Trogir

#ClubPWDLFAGDPts
1FK Vojvodina (U-11)330010199
2NK Spinut (U-11)32015326
3NK GOŠK (U-11)310235-23
4HNK Trogir (U-11)300309-90
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ENK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ENK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ENK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ENK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ENK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP ENK Primorac - Stobreč | TEREN 2

GROUP F

NK Tošk
FK Vranić
DNK Talent
NK Dugopolje

#ClubPWDLFAGDPts
1DNK Talent (U-11)33008269
2NK Dugopolje (U-11)320113496
3FK Vranić (U-11)3102413-93
4NK TOŠK (U-11)300317-60
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP FNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP FNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP FNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP FNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP FNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP FNK Primorac - Stobreč | TEREN 2

GROUP G

RNK Split
FA Academica 1
HNK Jadran KS
HNK Mosor

#ClubPWDLFAGDPts
1RNK Split (U-11)321012577
2HNK Mosor (U-11)320146-26
3FA Academica 1 (U-11)31113214
4HNK Jadran KS (U-11)3003410-60
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2008 (U-11)GROUP GNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP GNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP GNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP GNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP GNK Primorac - Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11)GROUP GNK Primorac - Stobreč | TEREN 2

EIGHT FINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 3
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 3
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 3
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/8 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 3

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2008 (U-11) 1/4 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/4 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 3
GENERATION 2008 (U-11) 1/4 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/4 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 3

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2008 (U-11) 1/2 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2
GENERATION 2008 (U-11) 1/2 FINALS NK Primorac – Stobreč | TEREN 2

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2008 (U-11) 3rd PLACE NK Primorac – Stobreč | TEREN 2

FINAL

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2008 (U-11) FINAL NK Primorac – Stobreč | TEREN 2

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

Rank Player Club Goals
1 Aleksandar Malešević FK Vojvodina (U-11) 7
2 Ante Bitunjac RNK Split (U-11) 6
3 Roko Kapetanović NK Abeceda (U-11) 6
4 Mihovil Kardum NK Dugopolje (U-11) 5
5 Jakub Machulec Gornik Zabrze (U-11) 5
6 Pavel Gavarski Gornik Zabrze (U-11) 4
7 Vito Dragičević NK Union (U-11) 4
8 Dino Odža NK Solin (U-11) 4
9 Ante Rakuljić NK Omiš (U-11) 3
10 Pavao Bilandžić NK Dugopolje (U-11) 3
11 Pjero Zaller NK Spinut (U-11) 3
12 Rosano Franov NŠK Sv. Mihovil (U-11) 3
13 Gabrijel Čaleta NK Union (U-11) 3
14 Edis Kožljak ŠN Bambinosi (U-11) 3
15 Ivanović FK Vojvodina (U-11) 3
16 Antoni Terze HNK Jadran KS (U-11) 3
17 Ante Vuco NK Solin (U-11) 3
18 Jura Balić RNK Split (U-11) 3
19 Marino Torić DNK Talent (U-11) 3
20 Strahonja Stefanović FK Vranić (U-11) 2
21 Marin Vučak NK Dugopolje (U-11) 2
22 Antonio Radan HNK Mosor (U-11) 2
23 Aleksandrovsky FC Arsenal Kyiv (U-11) 2
24 Papić DNK Talent (U-11) 2
25 Jovan Ostojić FK Vojvodina (U-11) 2
26 Andreev Roman FC Okzhepes (U-11) 2
27 Kastrati FC Olti (U-11) 2
28 Ante Lalić HNK Mosor (U-11) 2
29 Lovre Knezović NK Union (U-11) 2
30 Bubrić NK Galaxy (U-11) 2
31 Aleksandar Radosavljević FK Vojvodina (U-11) 2
32 Vito Žunić NK Solin (U-11) 1
33 Anis Đanko ŠN Bambinosi (U-11) 1
34 Edi Mijić NK Solin (U-11) 1
35 Josip Pivac NK Solin (U-11) 1
36 Borobjo FC Arsenal Kyiv (U-11) 1
37 Grshevski FC Arsenal Kyiv (U-11) 1
38 Lukasz Blanceta Gornik Zabrze (U-11) 1
39 Vito Roković NK Primorac (U-11) 1
40 Anić NK Union (U-11) 1
41 Alebić NK Galaxy (U-11) 1
42 Ćaleta NK Solin (U-11) 1
43 Oleg FC Arsenal Kyiv (U-11) 1
44 Đukanović FK Vojvodina (U-11) 1
45 Greczhnik Gornik Zabrze (U-11) 1
46 Patrik Šaškor NK Omiš (U-11) 1
47 Daris Darević ŠN Bambinosi (U-11) 1
48 Mihalj HNK Jadran KS (U-11) 1
49 Dino Damjanović RNK Split (U-11) 1
50 Nardo Dragaš NK Primorac (U-11) 1
51 Arman Ibrahimović ŠN Bambinosi (U-11) 1
52 Frane Roguljić NK Spinut (U-11) 1
53 Danya Chernomor FC Arsenal Kyiv (U-11) 1
54 Golovati FC Arsenal Kyiv (U-11) 1
55 Relja Himović FK Vranić (U-11) 1
56 Karlo Cvitković NK Spinut (U-11) 1
57 Mikula Prgomet RNK Split (U-11) 1
58 Zec DNK Talent (U-11) 1
59 Gabrijel Bobić NŠK Sv. Mihovil (U-11) 1
60 Antonio Plančić NK Abeceda (U-11) 1
61 Vice Radoš NK Abeceda (U-11) 1
62 Rafael Šabić RNK Split (U-11) 1
63 Ivan Žuljević NK Omiš (U-11) 1
64 Jakov Jozipović ŠN Brela (U-11) 1
65 Lovre Vukušić NK Spinut (U-11) 1
66 Mirko Čatipović NK Union (U-11) 1
67 Filip Martinović NK Solin (U-11) 1
68 Marko Grabovac NK Union (U-11) 1
69 Toni Lukšić NK Spinut (U-11) 1
70 Harum Kokić NK TOŠK (U-11) 1
71 Arno Obarčanin FA Academica 2 (U-11) 1
72 Nemanja Srdanović FK Vojvodina (U-11) 1
73 Nenad Radić FK Vranić (U-11) 1
74 Karlo Radić DNK Talent (U-11) 1
75 Ivan Mikuličić DNK Talent (U-11) 1
76 Uroš Jovanović FK Vojvodina (U-11) 1
77 Aleksej Jović FK Vojvodina (U-11) 1
78 Haris Dumanić FA Academica 1 (U-11) 1
79 Danilo Milović FK Vojvodina (U-11) 1
80 Faruk Suhačić ŠN Bambinosi (U-11) 1
81 Mak Šugeljić FA Academica 1 (U-11) 1
82 Vedan Šišić FA Academica 1 (U-11) 1
83 Olak Brishi Gornik Zabrze (U-10) 0

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2019. All rights reserved.