DALMATINKO CUP 2018.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI
GROUPS, TABLES, SCHEDULE AND RESULTS

http://dalmatinko.hr/wp-content/uploads/2018/04/ivan-dragas-avatar-1.png

IVAN DRAGAŠ

+385 98 26 93 66
Kordinator za godišta 2010 (U-9) i 2011 (U8) – 2010 (U-9) i 2011 (U8) coordinator

GROUP A

NK Zadar
FA Academica
NK Jadran KS
DNK Talent
NK Bili As

#ClubPWDLFAGDPts
1FA Academica (U-9)32109367
2DNK Talent (U-9)32107347
3NK Bili As (U-9)310257-23
4NK Zadar (U-9)00000000
5NK Jadran KS (U-9)3003210-80
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 1

GROUP B

Gornik Zabrze
NK Abeceda
NK Omiš
NK Galaxy
NK Primorac

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Galaxy (U-9)430112579
2Gornik Zabrze (U-9)4211155107
3NK Omiš (U-9)42111116-57
4NK Abeceda (U-9)403136-33
5NK Primorac (U-9)4013413-91
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 1

GROUP C

NK Union
ŠF Bambinosi
NK Uskok
NK Dugopolje
NK Kamen

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Union (U-9)33009099
2ŠF Bambinosi (U-9)311134-14
3NK Dugopolje (U-9)311135-24
4NK Uskok (U-9)00000000
5NK Kamen (U-9)300339-60
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 1

GROUP D

NK Solin
NŠK Sv. Mihovil
NK Mosor Žrnovnica
NK Spinut
ŠN Brela

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Solin (U-9)42204138
2NK Spinut (U-9)42118267
3NŠK Sv. Mihovil (U-9)421156-17
4NK Mosor Žrnovnica (U-9)403102-23
5ŠN Brela (U-9)401328-61
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 1

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2010 (U-9) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 1

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2010 (U-9) 1/2 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 1
GENERATION 2010 (U-9) 1/2 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 1

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2010 (U-9) 3rd PLACE NK Union – TTTS | TEREN 1

FINAL

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2010 (U-9) FINAL NK Union – TTTS | TEREN 1

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

Rank Player Club Goals
1 Vinko Vuletić NK Union (U-9) 6
2 Šimun Vukasović NK Galaxy (U-9) 6
3 Niko Amižić NK Galaxy (U-9) 5
4 Piotr Cieplucha Gornik Zabrze (U-9) 5
5 Vito Vučića NK Galaxy (U-9) 3
6 Oskar Ozga Gornik Zabrze (U-9) 3
7 Ivan Puljiz NK Omiš (U-9) 3
8 Josip Lučić NK Omiš (U-9) 3
9 Nur Salimović ŠF Bambinosi (U-9) 2
10 Franko Bešić NK Bili As (U-9) 2
11 Jacper Bania Gornik Zabrze (U-9) 2
12 Siedlechi Gornik Zabrze (U-9) 2
13 Šimon Olszowy Gornik Zabrze (U-9) 2
14 Kerim Hađiabdić FA Academica (U-9) 2
15 Luka Vitlov NŠK Sv. Mihovil (U-9) 2
16 Bepo Ćurković NK Spinut (U-9) 2
17 Rino Buljubašić ŠN Brela (U-9) 2
18 Jure Banić NŠK Sv. Mihovil (U-9) 2
19 Vjeran Mihanović NK Spinut (U-9) 2
20 Ivan Akanović NK Dugopolje (U-9) 2
21 Lovre Srdelić NK Spinut (U-9) 2
22 Andrija Mustapić NK Union (U-9) 2
23 Dora Pecić NK Omiš (U-9) 2
24 Dino Kapetanović NK Union (U-9) 2
25 Šarić DNK Talent (U-9) 2
26 Roko Marušić NK Omiš (U-9) 2
27 Alen Balakovac FA Academica (U-9) 2
28 Zvone Malada NK Bili As (U-9) 2
29 Luka Marinović NK Solin (U-9) 1
30 Niko Cvitanović NK Solin (U-9) 1
31 Ante Žužul NK Kamen (U-9) 1
32 Ante Barić DNK Talent (U-9) 1
33 Ivano Miloš DNK Talent (U-9) 1
34 Jaris Jahić ŠF Bambinosi (U-9) 1
35 Frano Torić DNK Talent (U-9) 1
36 Marin Čorić NK Union (U-9) 1
37 Luka Ljajić NK Abeceda (U-9) 1
38 Roko Boljat NK Union (U-9) 1
39 Gabrijel Pecić NK Omiš (U-9) 1
40 Luka Radić DNK Talent (U-9) 1
41 Lovre Pokrasac NK Bili As (U-9) 1
42 Mateo Zec NK Primorac (U-9) 1
43 Duje Bikić NK Solin (U-9) 1
44 Sunara DNK Talent (U-9) 1
45 Đan Musić FA Academica (U-9) 1
46 Ivan Smodlaka NK Dugopolje (U-9) 1
47 Ante Tolić NK Kamen (U-9) 1
48 Ante Kovačević NK Union (U-9) 1
49 Fabjan Reić NK Spinut (U-9) 1
50 Mataga DNK Talent (U-9) 1
51 Antonio Kovačević NK Union (U-9) 1
52 Čagalj NK Primorac (U-9) 1
53 Josip Zovko NK Kamen (U-9) 1
54 Duje Lukačić NŠK Sv. Mihovil (U-9) 1
55 Roko Banjan NK Jadran KS (U-9) 1
56 Zara Pavlak NK Abeceda (U-9) 1
57 Tonći Meštrović NK Spinut (U-9) 1
58 Luka Sablić NK Solin (U-9) 1
59 Luka Kapetanović NK Abeceda (U-9) 1
60 Jakov Mierževinski NK Primorac (U-9) 1
61 Toni Gabro NK Galaxy (U-9) 1
62 Dino Bošnjak NK Jadran KS (U-9) 0
63 Dantin Dedić ŠF Bambinosi (U-9) 0
64 Đaja Đanušić FA Academica (U-9) 0
65 Jakub Silajđić FA Academica (U-9) 0

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2019. All rights reserved.