DALMATINKO CUP 2018.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI
GROUPS, TABLES, SCHEDULE AND RESULTS

http://dalmatinko.hr/wp-content/uploads/2018/04/ivan-dragas-avatar-1.png

IVAN DRAGAŠ

+385 98 26 93 66
Kordinator za godišta 2010 (U-9) i 2011 (U8) – 2010 (U-9) i 2011 (U8) coordinator

GROUP A

HNK Hajduk Split
NK Kolibrići
HNK Jadran KS
NK Primorac

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Hajduk Split (U-8)3300140149
2NK Kolibrići (U-8)32013306
3HNK Jadran KS (U-8)301206-61
4NK Primorac (U-8)301208-81
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2011 (U-8)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP ANK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP ANK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP ANK Union – TTTS | TEREN 2

GROUP B

Gornik Zabrze
ŠF Bambinosi
NK Galaxy
NK Bili As

#ClubPWDLFAGDPts
1ŠF Bambinosi (U-8)33007169
2Gornik Zabrze (U-8)31117614
3NK Galaxy (U-8)31112204
4NK Bili As (U-8)300329-70
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2011 (U-8)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP BNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP BNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP BNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP BNK Union - TTTS | TEREN 3

GROUP C

NK Tošk
NK Solin
NK Mosor Žrnovnica
NK Sjever

#ClubPWDLFAGDPts
1NK TOŠK (U-8)3300111109
2NK Sjever (U-8)32019366
3NK Solin (U-8)3102211-93
4NK Mosor Žrnovnica (U-8)300329-70
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2011 (U-8)GROUP CNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP CNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP CNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP CNK Union – TTTS | TEREN 2

GROUP D

FA Academica
NK Union
NK Spinut
ŠN Brela

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Union (U-8)22008266
2FA Academica (U-8)201135-21
3NK Spinut (U-8)201115-41
4ŠN Brela (U-8)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationGroupGround
GENERATION 2011 (U-8)GROUP DNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP DNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP DNK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8)GROUP DNK Union - TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8)GROUP DNK Union - TTTS | TEREN 3

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2011 (U-8) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 3
GENERATION 2011 (U-8) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8) 1/4 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 3

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2011 (U-8) 1/2 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 2
GENERATION 2011 (U-8) 1/2 FINALS NK Union – TTTS | TEREN 3

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2011 (U-8) 3rd PLACE NK Union – TTTS | TEREN 2

FINAL

Date Match Time/Results Generation Group Ground
GENERATION 2011 (U-8) FINAL NK Union – TTTS | TEREN 2

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

Rank Player Club Goals
1 Frane Zlatar HNK Hajduk Split (U-8) 8
2 Mak Softić ŠF Bambinosi (U-8) 6
3 Mateuš Gornik Zabrze (U-8) 4
4 Ahmed Alić NK TOŠK (U-8) 4
5 Petar Bubalo HNK Hajduk Split (U-8) 4
6 Anaš Škoro FA Academica (U-8) 3
7 Enis Kovač NK TOŠK (U-8) 3
8 Vitalij Sabljić NK Union (U-8) 3
9 Lovre Gudić NK Sjever (U-8) 3
10 Kan Muharemović FA Academica (U-8) 3
11 Hasan Fazlagić NK TOŠK (U-8) 2
12 Marko Taslak HNK Hajduk Split (U-8) 2
13 Ivan Bilandžija NK Kolibrići (U-8) 2
14 Vedad Horamandić ŠF Bambinosi (U-8) 2
15 Vinko Knežević HNK Hajduk Split (U-8) 2
16 Mehmed Fazlagić NK TOŠK (U-8) 2
17 Damir Tomas NK Union (U-8) 2
18 Fabian Mikulić NK Sjever (U-8) 2
19 Zvone Garac NK Solin (U-8) 2
20 Filip Gornik Zabrze (U-8) 2
21 Afan Bilogradić ŠF Bambinosi (U-8) 2
22 Tadej Jozić NK Union (U-8) 2
23 Vito Ružić HNK Hajduk Split (U-8) 2
24 Ivan Burić HNK Hajduk Split (U-8) 1
25 Ajman Kapetanović ŠF Bambinosi (U-8) 1
26 Andreas Sučić NK Kolibrići (U-8) 1
27 Vigo Mihanović NK Spinut (U-8) 1
28 Dominik Gudić NK Mosor Žrnovnica (U-8) 1
29 Toma Popović NK Galaxy (U-8) 1
30 Nikolas Gornik Zabrze (U-8) 1
31 Bruno Karlović HNK Hajduk Split (U-8) 1
32 Nedo Grabovac NK Sjever (U-8) 1
33 Dino Buljat NK Bili As (U-8) 1
34 Enco Lemo NK Bili As (U-8) 1
35 Nikodem Gornik Zabrze (U-8) 1
36 Niko Glidota NK Sjever (U-8) 1
37 Roko Mimica HNK Hajduk Split (U-8) 1
38 Matej Sušić NK Sjever (U-8) 1
39 Haris Mešić NK TOŠK (U-8) 1
40 Roko Elez NK Mosor Žrnovnica (U-8) 1
41 Lapenda NK Union (U-8) 1
42 Arian Bektaš ŠF Bambinosi (U-8) 1
43 Luka Bašić NK Union (U-8) 1
44 Tomislav Bubalo NK Union (U-8) 1
45 Kerim Šabanadžović ŠF Bambinosi (U-8) 1
46 Nikola Tandard NK Sjever (U-8) 1
47 Filip Zubak NK Galaxy (U-8) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2019. All rights reserved.