HomeRaspored utakmica 2018.GENERATION 2005 (U-13)

DALMATINKO CUP 2018.POPIS MOMČADI PO GRUPAMA

GROUP A

FK Dandy
NK Omiš
NK Škabrnja
NK Primorac 1929
FK Dinaz

GROUP B

NK Omladinac Vranjic
NK Neretvanac
NK Dugopolje
NK Abeceda Sporta
FK Dinaz II

GROUP C

RNK Split
FK Željezničar
NK Solin
NA Konavle

RASPORED UTAKMICA

GRUPA A

Date Match Time/Results Generation Group Ground
FK Dinaz vs NK Škabrnja GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Omiš vs FK Dinaz GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Primorac 1929 vs FK Dinaz GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
FK Dandy vs NK Omiš GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Škabrnja vs NK Omiš GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Primorac 1929 vs FK Dandy GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Škabrnja vs FK Dandy GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Omiš vs NK Primorac 1929 GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
FK Dinaz vs FK Dandy GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje
NK Škabrnja vs NK Primorac 1929 GENERATION 2005 (U-13) GROUP A
Dugopolje

GRUPA B

Date Match Time/Results Generation Group Ground
NK Omladinac Vranjic vs FK Dinaz II GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Neretvanac vs NK Dugopolje GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Abeceda Sporta vs NK Omladinac Vranjic GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Abeceda Sporta vs NK Neretvanac GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Dugopolje vs FK Dinaz II GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
FK Dinaz II vs NK Abeceda Sporta GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Omladinac Vranjic vs NK Dugopolje GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Neretvanac vs FK Dinaz II GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Abeceda Sporta vs NK Dugopolje GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje
NK Omladinac Vranjic vs NK Neretvanac GENERATION 2005 (U-13) GROUP B
Dugopolje

GRUPA C

Date Match Time/Results Generation Group Ground
RNK Split vs NK Solin GENERATION 2005 (U-13) GROUP C
Dugopolje
FK Željezničar vs NK Solin GENERATION 2005 (U-13) GROUP C
Dugopolje
RNK Split vs FK Željezničar GENERATION 2005 (U-13) GROUP C
Dugopolje
RNK Split vs NA Konavle GENERATION 2005 (U-13) GROUP C
Dugopolje
NK Solin vs NA Konavle GENERATION 2005 (U-13) GROUP C
Dugopolje
FK Željezničar vs NA Konavle GENERATION 2005 (U-13) GROUP C
Dugopolje

ZAVRŠNICA

Date Match Time/Results Generation Group Ground
FK Dinaz (U-13) vs NK Neretvanac (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 1/4 FINALS
Dugopolje
RNK Split (U-13) vs NK Primorac 1929 (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 1/4 FINALS
Dugopolje
NK Omladinac Vranjic (U-13) vs NK Škabrnja (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 1/4 FINALS
Dugopolje
NK Dugopolje (U-13) vs FK Željezničar (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 1/4 FINALS
Dugopolje

Date Match Time/Results Generation Group Ground
FK Dinaz (U-13) vs RNK Split (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 1/2 FINALS
Dugopolje
NK Škabrnja (U-13) vs FK Željezničar (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 1/2 FINALS
Dugopolje

Date Match Time/Results Generation Group Ground
[3rd PLACE] NK Škabrnja (U-13) vs FK Dinaz (U-13) GENERATION 2005 (U-13) 3rd PLACE
Dugopolje

Date Match Time/Results Generation Group Ground
[FINAL] RNK Split (U-13) vs FK Željezničar (U-13) GENERATION 2005 (U-13) FINAL
Dugopolje

http://dalmatinko.hr/wp-content/uploads/2018/04/nkdugopolje-1.jpg

NK DUGOPOLJE

UMJETNA TRAVA

2005 (10+1) Teren dimenzija 105m x 62m

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2019. All rights reserved.