HomeGENERATION M 2007 (U-14)

DALMATINKO CUP 2021.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

NK Domžale
NK Orkan
NK Imotski 91
RNK Split

#ClubPWDLFAGDPts
1RNK Split (U-14)32105237
2NK Domžale (U-14)32018176
3NK Orkan (U-14)311167-14
4NK Imotski 91 (U-14)300309-90
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Imotski 91 (U-14) vs NK Orkan (U-14)M 2007 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
RNK Split (U-14) vs NK Imotski 91 (U-14)M 2007 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Domžale (U-14) vs NK Imotski 91 (U-14)M 2007 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Orkan (U-14) vs RNK Split (U-14)M 2007 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Domžale (U-14) vs RNK Split (U-14)M 2007 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Orkan (U-14) vs NK Domžale (U-14)M 2007 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC

GROUP B

NK Čelik
NK Abeceda
NK Omladinac
NK Primorac

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Primorac (U-14)33007169
2NK Abeceda (U-14)31118354
3NK Omladinac (U-14)310228-63
4NK Čelik (U-14)301227-51
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Omladinac (U-14) vs NK Primorac (U-14)M 2007 (U-14)GROUP B
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Čelik (U-14) vs NK Abeceda (U-14)M 2007 (U-14)GROUP B
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Čelik (U-14) vs NK Primorac (U-14)M 2007 (U-14)GROUP B
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Omladinac (U-14) vs NK Abeceda (U-14)M 2007 (U-14)GROUP B
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Omladinac (U-14) vs NK Čelik (U-14)M 2007 (U-14)GROUP B
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Abeceda (U-14) vs NK Primorac (U-14)M 2007 (U-14)GROUP B
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC

GROUP C

FC Iskra
NK HAŠK
NK Croatia Z.
NK GOŠK

#ClubPWDLFAGDPts
1NK HAŠK (U-14)330010199
2FC Iskra (U-14)32019726
3NK GOŠK (U-14)31024403
4NK Croatia Z. (U-14)3003415-110
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Croatia Z. (U-14) vs NK HAŠK (U-14)M 2007 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FC Iskra (U-14) vs NK HAŠK (U-14)M 2007 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK GOŠK (U-14) vs NK Croatia Z. (U-14)M 2007 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FC Iskra (U-14) vs NK GOŠK (U-14)M 2007 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FC Iskra (U-14) vs NK Croatia Z. (U-14)M 2007 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK HAŠK (U-14) vs NK GOŠK (U-14)M 2007 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC

GROUP D

HNK Hajduk
ND Ilirija
NK Solin
NK Trogir 1912
FC Turan

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Hajduk (U-14)44001801812
2NK Solin (U-14)430111479
3FC Turan (U-14)4202412-86
4ND Ilirija (U-14)4103212-103
5NK Trogir 1912 (U-14)4004411-70
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
FC Turan (U-14) vs NK Solin (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ND Ilirija (U-14) vs FC Turan (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
HNK Hajduk (U-14) vs NK Trogir 1912 (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
HNK Hajduk (U-14) vs NK Solin (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Trogir 1912 (U-14) vs ND Ilirija (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ND Ilirija (U-14) vs HNK Hajduk (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Trogir 1912 (U-14) vs NK Solin (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
HNK Hajduk (U-14) vs FC Turan (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Solin (U-14) vs ND Ilirija (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FC Turan (U-14) vs NK Trogir 1912 (U-14)M 2007 (U-14)GROUP D
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
RNK Split (U-14) vs NK Abeceda (U-14) M 2007 (U-14) Q1
MRAVINCE – stadion NK SLOGA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK HAŠK (U-14) vs NK Solin (U-14) M 2007 (U-14) Q2
MRAVINCE – stadion NK SLOGA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Primorac (U-14) vs NK Domžale (U-14) M 2007 (U-14) Q3
MRAVINCE – stadion NK SLOGA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-14) vs FC Iskra (U-14) M 2007 (U-14) Q4
MRAVINCE – stadion NK SLOGA

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Abeceda (U-14) vs NK Solin (U-14) M 2007 (U-14) S1
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Primorac (U-14) vs HNK Hajduk (U-14) M 2007 (U-14) S2
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Abeceda (U-14) vs NK Primorac (U-14) M 2007 (U-14) 3M
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

FINAL

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Solin (U-14) vs HNK Hajduk (U-14) M 2007 (U-14) FINALS
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

Rank Igrač Club Goals
1 Marin Kuzmanić HNK Hajduk (U-14) 6
2 Lovro Perić NK HAŠK (U-14) 6
3 Toma Marinović HNK Hajduk (U-14) 6
4 Antonio Tokić NK Orkan (U-14) 5
5 Duje Pranić NK Solin (U-14) 5
6 Ivano Ora HNK Hajduk (U-14) 4
7 David Brnara HNK Hajduk (U-14) 4
8 Petar Perko NK Solin (U-14) 4
9 Lovre Župan NK Abeceda (U-14) 4
10 Bruno Durdov HNK Hajduk (U-14) 4
11 Duje Matić NK Trogir 1912 (U-14) 3
12 Nikola Ivanković NK Primorac (U-14) 3
13 Alibi Kengesbek FC Turan (U-14) 3
14 Kristijan Čosić NK Domžale (U-14) 3
15 Tian Matijević NK Domžale (U-14) 3
16 Lovre Čubre NK Solin (U-14) 3
17 Hrvoje Juričević NK Abeceda (U-14) 3
18 Max Jovanović NK HAŠK (U-14) 2
19 Bruno Čerdić NK Primorac (U-14) 2
20 Duje Zubčić NK Abeceda (U-14) 2
21 Czopko Szymon FC Iskra (U-14) 2
22 Duje Paulinović NK Primorac (U-14) 2
23 Petar Ljubičić NK Croatia Z. (U-14) 2
24 Fabijan Perić RNK Split (U-14) 2
25 Josip Šučur NK Primorac (U-14) 2
26 Roko Šupić NK Primorac (U-14) 2
27 Frane Ivoš NK Abeceda (U-14) 1
28 Stipe Mušura HNK Hajduk (U-14) 1
29 Emil Zasada FC Iskra (U-14) 1
30 Tino Šarkič NK Abeceda (U-14) 1
31 Denis Videnović ND Ilirija (U-14) 1
32 Teo Kralevski HNK Hajduk (U-14) 1
33 Karlo Cvitanović RNK Split (U-14) 1
34 Ivan Brčić NK Abeceda (U-14) 1
35 Jakov Đilić NK GOŠK (U-14) 1
36 Vinko Milić NK GOŠK (U-14) 1
37 Luka Hrovatić ND Ilirija (U-14) 1
38 Marino Šišara NK GOŠK (U-14) 1
39 Brane Mlačić HNK Hajduk (U-14) 1
40 Filip Rogowski FC Iskra (U-14) 1
41 Maksat Abilkhassym FC Turan (U-14) 1
42 Marko Kovač NK Omladinac (U-14) 1
43 Antonio Čaleta RNK Split (U-14) 1
44 Đivo Pregelj HNK Hajduk (U-14) 1
45 Luka Pirija NK GOŠK (U-14) 1
46 Olgierd Krukar FC Iskra (U-14) 1
47 Maciej Szostak FC Iskra (U-14) 1
48 Mihovil Glavaš RNK Split (U-14) 1
49 Eryk Krasnicki FC Iskra (U-14) 1
50 Rino Čurković NK Solin (U-14) 1
51 Luka Radić NK Solin (U-14) 1
52 K Ljubičić NK Croatia Z. (U-14) 1
53 Ilija Perić NK HAŠK (U-14) 1
54 Dominik Vukman NK Trogir 1912 (U-14) 1
55 Ivan Primorac NK HAŠK (U-14) 1
56 Ante Medvid NK Omladinac (U-14) 1
57 Amir Krehmić NK Čelik (U-14) 1
58 Samed Dilaver NK Čelik (U-14) 1
59 Aleksandar Djuranović NK Domžale (U-14) 1
60 Marko Krstić NK Domžale (U-14) 1
61 Hubert Hormanski FC Iskra (U-14) 1
62 Pawex Marciniszyn FC Iskra (U-14) 1
63 Roko Sudić NK Orkan (U-14) 1
64 Duje Milišić HNK Hajduk (U-14) 1
65 Ivan Jukić HNK Hajduk (U-14) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.