GENERATION M 2008 (U-13)

DALMATINKO CUP 2021.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

GNK Dinamo
ND Ilirija
FK Drini
NK Solin
RNK Split

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

GROUP B

HNK Hajduk
FK Spartak
AF Modriča
NK OSK
NK HAŠK

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
13. A/D/E/F (U-13)00000000
13. D/E/F (U-10)00000000
13. D/E/F (U-13)00000000
1A1 (U-10)00000000
1A1 (U-11)00000000
1A1 (U-12)00000000
1A1 (U-13)00000000
1A1 (U-14)00000000
1A1 (U-8)00000000
1A1 (U-9)00000000
1A1 (W-13)00000000
1A1 (W-15)00000000
1A2 (U-10)00000000
1A2 (U-11)00000000
1A2 (U-12)00000000
1A2 (U-13)00000000
1A2 (U-8)00000000
1A2 (U-9)00000000
1A2 (W-13)00000000
1A2 (W-15)00000000
1A2(U-14)00000000
1A3 (W-13)00000000
1A3 (W-15)00000000
1AF Modriča (U-13)00000000
1AF Modriča (U-9)00000000
1B1 (U-10)00000000
1B1 (U-11)00000000
1B1 (U-12)00000000
1B1 (U-13)00000000
1B1 (U-14)00000000
1B1 (U-8)00000000
1B1 (U-9)00000000
1B1 (W-13)00000000
1B1 (W-15)00000000
1B2 (U-10)00000000
1B2 (U-11)00000000
1B2 (U-12)00000000
1B2 (U-13)00000000
1B2 (U-14)00000000
1B2 (U-8)00000000
1B2 (U-9)00000000
1B2 (W-13)00000000
1B2 (W-15)00000000
1B3 (W-13)00000000
1B3 (W-15)00000000
1C1 (U-10)00000000
1C1 (U-11)00000000
1C1 (U-12)00000000
1C1 (U-13)00000000
1C1 (U-14)00000000
1C1 (U-8)00000000
1C1 (U-9)00000000
1C2 (U-10)00000000
1C2 (U-11)00000000
1C2 (U-12)00000000
1C2 (U-13)00000000
1C2 (U-14)00000000
1C2 (U-8)00000000
1C2 (U-9)00000000
1City Academy (U-11)00000000
1City academy (U-8)00000000
1D1 (U-10)00000000
1D1 (U-11)00000000
1D1 (U-12)00000000
1D1 (U-13)00000000
1D1 (U-14)00000000
1D1 (U-8)00000000
1D1 (U-9)00000000
1D2 (U-10)00000000
1D2 (U-11)00000000
1D2 (U-12)00000000
1D2 (U-13)00000000
1D2 (U-14)00000000
1D2 (U-8)00000000
1D2 (U-9)00000000
1DNK Talent (U-9)00000000
1Diosgyor FC (U-10)00000000
1Diosgyor FC (U-11)00000000
1Diosgyor FC (U-9)00000000
1E1 (U-10)00000000
1E1 (U-11)00000000
1E1 (U-13)00000000
1E2 (U-10)00000000
1E2 (U-11)00000000
1E2 (U-13)00000000
1EF1 (U-10)00000000
1EF1 (U-11)00000000
1EF1 (U-13)00000000
1EF2 (U-10)00000000
1EF2 (U-11)00000000
1EF2 (U-13)00000000
1EF3 (U-10)00000000
1EF3 (U-11)00000000
1EF3 (U-13)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

GROUP C

FC Shakhtar
FK Budva
FK Vojvodina 2
NK Omiš
NK Jelsa

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
13. A/D/E/F (U-13)00000000
13. D/E/F (U-10)00000000
13. D/E/F (U-13)00000000
1A1 (U-10)00000000
1A1 (U-11)00000000
1A1 (U-12)00000000
1A1 (U-13)00000000
1A1 (U-14)00000000
1A1 (U-8)00000000
1A1 (U-9)00000000
1A1 (W-13)00000000
1A1 (W-15)00000000
1A2 (U-10)00000000
1A2 (U-11)00000000
1A2 (U-12)00000000
1A2 (U-13)00000000
1A2 (U-8)00000000
1A2 (U-9)00000000
1A2 (W-13)00000000
1A2 (W-15)00000000
1A2(U-14)00000000
1A3 (W-13)00000000
1A3 (W-15)00000000
1AF Modriča (U-13)00000000
1AF Modriča (U-9)00000000
1B1 (U-10)00000000
1B1 (U-11)00000000
1B1 (U-12)00000000
1B1 (U-13)00000000
1B1 (U-14)00000000
1B1 (U-8)00000000
1B1 (U-9)00000000
1B1 (W-13)00000000
1B1 (W-15)00000000
1B2 (U-10)00000000
1B2 (U-11)00000000
1B2 (U-12)00000000
1B2 (U-13)00000000
1B2 (U-14)00000000
1B2 (U-8)00000000
1B2 (U-9)00000000
1B2 (W-13)00000000
1B2 (W-15)00000000
1B3 (W-13)00000000
1B3 (W-15)00000000
1C1 (U-10)00000000
1C1 (U-11)00000000
1C1 (U-12)00000000
1C1 (U-13)00000000
1C1 (U-14)00000000
1C1 (U-8)00000000
1C1 (U-9)00000000
1C2 (U-10)00000000
1C2 (U-11)00000000
1C2 (U-12)00000000
1C2 (U-13)00000000
1C2 (U-14)00000000
1C2 (U-8)00000000
1C2 (U-9)00000000
1City Academy (U-11)00000000
1City academy (U-8)00000000
1D1 (U-10)00000000
1D1 (U-11)00000000
1D1 (U-12)00000000
1D1 (U-13)00000000
1D1 (U-14)00000000
1D1 (U-8)00000000
1D1 (U-9)00000000
1D2 (U-10)00000000
1D2 (U-11)00000000
1D2 (U-12)00000000
1D2 (U-13)00000000
1D2 (U-14)00000000
1D2 (U-8)00000000
1D2 (U-9)00000000
1DNK Talent (U-9)00000000
1Diosgyor FC (U-10)00000000
1Diosgyor FC (U-11)00000000
1Diosgyor FC (U-9)00000000
1E1 (U-10)00000000
1E1 (U-11)00000000
1E1 (U-13)00000000
1E2 (U-10)00000000
1E2 (U-11)00000000
1E2 (U-13)00000000
1EF1 (U-10)00000000
1EF1 (U-11)00000000
1EF1 (U-13)00000000
1EF2 (U-10)00000000
1EF2 (U-11)00000000
1EF2 (U-13)00000000
1EF3 (U-10)00000000
1EF3 (U-11)00000000
1EF3 (U-13)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

GROUP D

FK Vojvodina
FC Arsenal K.
NK Orebić
NK Omladinac
NK Moslavac

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
13. A/D/E/F (U-13)00000000
13. D/E/F (U-10)00000000
13. D/E/F (U-13)00000000
1A1 (U-10)00000000
1A1 (U-11)00000000
1A1 (U-12)00000000
1A1 (U-13)00000000
1A1 (U-14)00000000
1A1 (U-8)00000000
1A1 (U-9)00000000
1A1 (W-13)00000000
1A1 (W-15)00000000
1A2 (U-10)00000000
1A2 (U-11)00000000
1A2 (U-12)00000000
1A2 (U-13)00000000
1A2 (U-8)00000000
1A2 (U-9)00000000
1A2 (W-13)00000000
1A2 (W-15)00000000
1A2(U-14)00000000
1A3 (W-13)00000000
1A3 (W-15)00000000
1AF Modriča (U-13)00000000
1AF Modriča (U-9)00000000
1B1 (U-10)00000000
1B1 (U-11)00000000
1B1 (U-12)00000000
1B1 (U-13)00000000
1B1 (U-14)00000000
1B1 (U-8)00000000
1B1 (U-9)00000000
1B1 (W-13)00000000
1B1 (W-15)00000000
1B2 (U-10)00000000
1B2 (U-11)00000000
1B2 (U-12)00000000
1B2 (U-13)00000000
1B2 (U-14)00000000
1B2 (U-8)00000000
1B2 (U-9)00000000
1B2 (W-13)00000000
1B2 (W-15)00000000
1B3 (W-13)00000000
1B3 (W-15)00000000
1C1 (U-10)00000000
1C1 (U-11)00000000
1C1 (U-12)00000000
1C1 (U-13)00000000
1C1 (U-14)00000000
1C1 (U-8)00000000
1C1 (U-9)00000000
1C2 (U-10)00000000
1C2 (U-11)00000000
1C2 (U-12)00000000
1C2 (U-13)00000000
1C2 (U-14)00000000
1C2 (U-8)00000000
1C2 (U-9)00000000
1City Academy (U-11)00000000
1City academy (U-8)00000000
1D1 (U-10)00000000
1D1 (U-11)00000000
1D1 (U-12)00000000
1D1 (U-13)00000000
1D1 (U-14)00000000
1D1 (U-8)00000000
1D1 (U-9)00000000
1D2 (U-10)00000000
1D2 (U-11)00000000
1D2 (U-12)00000000
1D2 (U-13)00000000
1D2 (U-14)00000000
1D2 (U-8)00000000
1D2 (U-9)00000000
1DNK Talent (U-9)00000000
1Diosgyor FC (U-10)00000000
1Diosgyor FC (U-11)00000000
1Diosgyor FC (U-9)00000000
1E1 (U-10)00000000
1E1 (U-11)00000000
1E1 (U-13)00000000
1E2 (U-10)00000000
1E2 (U-11)00000000
1E2 (U-13)00000000
1EF1 (U-10)00000000
1EF1 (U-11)00000000
1EF1 (U-13)00000000
1EF2 (U-10)00000000
1EF2 (U-11)00000000
1EF2 (U-13)00000000
1EF3 (U-10)00000000
1EF3 (U-11)00000000
1EF3 (U-13)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

FINAL

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.