GENERATION M 2008 (U-14)

DALMATINKO CUP 2022GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

FK Vojvodina
ŠF Kika
NK Radomlje
NK Omladinac
NK Varaždin

#ClubPWDLFAGDPts
1FK Vojvodina (U-14)43101321110
2NK Varaždin (U-14)42207168
3NK Omladinac (U-14)42118537
4NK Radomlje (U-14)4103612-63
5ŠF Kika (U-14)4004115-140
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Omladinac (U-14) vs NK Varaždin (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Radomlje (U-14) vs NK Omladinac (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Omladinac (U-14) vs FK Vojvodina (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ŠF Kika (U-14) vs NK Radomlje (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Varaždin (U-14) vs FK Vojvodina (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ŠF Kika (U-14) vs NK Omladinac (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FK Vojvodina (U-14) vs NK Radomlje (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ŠF Kika (U-14) vs NK Varaždin (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FK Vojvodina (U-14) vs ŠF Kika (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Radomlje (U-14) vs NK Varaždin (U-14)M 2008 (U-14)GROUP A
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC

GROUP B

FC Shakhtar
FK Vardar
NK Abeceda
NK Krka
RNK Split

#ClubPWDLFAGDPts
1FC Shakhtar (U-14)44001201212
2FK Vardar (U-14)42114137
3RNK Split (U-14)42113127
4NK Krka (U-14)4103111-103
5NK Abeceda (U-14)400407-70
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Krka (U-14) vs RNK Split (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
FC Shakhtar (U-14) vs NK Abeceda (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Abeceda (U-14) vs RNK Split (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
FK Vardar (U-14) vs FC Shakhtar (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Krka (U-14) vs FK Vardar (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
RNK Split (U-14) vs FC Shakhtar (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
RNK Split (U-14) vs FK Vardar (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Abeceda (U-14) vs NK Krka (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
FK Vardar (U-14) vs NK Abeceda (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Krka (U-14) vs FC Shakhtar (U-14)M 2008 (U-14)GROUP B
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC

GROUP C

HNK Hajduk
KF Drini Barde
NK Solin
FC Bunyodkor
ND Ilirija 1911

#ClubPWDLFAGDPts
1FC Bunyodkor (U-14)431081710
2HNK Hajduk (U-14)43014139
3ND Ilirija 1911 (U-14)42114137
4KF Drini Bardhe (U-14)410317-63
5NK Solin (U-14)400418-70
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
HNK Hajduk (U-14) vs NK Solin (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
FC Bunyodkor (U-14) vs ND Ilirija 1911 (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ND Ilirija 1911 (U-14) vs NK Solin (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
KF Drini Bardhe (U-14) vs FC Bunyodkor (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
ND Ilirija 1911 (U-14) vs HNK Hajduk (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Solin (U-14) vs FC Bunyodkor (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
NK Solin (U-14) vs KF Drini Bardhe (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
HNK Hajduk (U-14) vs KF Drini Bardhe (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
HNK Hajduk (U-14) vs FC Bunyodkor (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC
KF Drini Bardhe (U-14) vs ND Ilirija 1911 (U-14)M 2008 (U-14)GROUP C
VRANJIC - stadion NK OMLADINAC

GROUP D

NK Domžale
NK Šibenik
NK Primorac
FK Budva
NK Devetka

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Domžale (U-14)42116427
2NK Primorac (U-14)41304316
3FK Budva (U-14)420224-26
4HNK Šibenik (U-14)41125504
5NK Devetka (U-14)411234-14
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Devetka (U-14) vs FK Budva (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Domžale (U-14) vs NK Primorac (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Primorac (U-14) vs FK Budva (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
HNK Šibenik (U-14) vs NK Devetka (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Domžale (U-14) vs FK Budva (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
HNK Šibenik (U-14) vs NK Primorac (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
HNK Šibenik (U-14) vs NK Domžale (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Devetka (U-14) vs NK Primorac (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
NK Domžale (U-14) vs NK Devetka (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC
FK Budva (U-14) vs HNK Šibenik (U-14)M 2008 (U-14)GROUP D
STOBREČ - stadion NK PRIMORAC

ČETVRTINA FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FK Vojvodina (U-14) vs FK Vardar (U-14) M 2008 (U-14) Q1
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FC Bunyodkor (U-14) vs NK Primorac (U-14) M 2008 (U-14) Q2
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FC Shakhtar (U-14) vs NK Varaždin (U-14) M 2008 (U-14) Q3
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale (U-14) vs HNK Hajduk (U-14) M 2008 (U-14) Q4
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

POLUFINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FK Vojvodina (U-14) vs NK Primorac (U-14) M 2008 (U-14) S1
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FC Shakhtar (U-14) vs NK Domžale (U-14) M 2008 (U-14) S2
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Primorac (U-14) vs NK Domžale (U-14) M 2008 (U-14) 3M
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

FINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FK Vojvodina (U-14) vs FC Shakhtar (U-14) M 2008 (U-14) FINALS
VRANJIC – stadion NK OMLADINAC

POPIS STRIJELACA

Rank Igrač Club Goals
1 Zudin Dmytro FC Shakhtar (U-14) 8
2 Premrl Jaka NK Domžale (U-14) 6
3 Ivanović Aleksej FK Vojvodina (U-14) 4
4 Akbarov Ibrokhim FC Bunyodkor (U-14) 3
5 Kovač Patrik NK Devetka (U-14) 3
6 Maglica Lovro NK Omladinac (U-14) 3
7 Rendić Josip NK Omladinac (U-14) 3
8 Kauković Denis NK Radomlje (U-14) 3
9 Orzikulov Javokhir FC Bunyodkor (U-14) 2
10 Hazybar Oleksandr FC Shakhtar (U-14) 2
11 Stetsiura Dmytro FC Shakhtar (U-14) 2
12 Kalude Rega NK Domžale (U-14) 2
13 Pintarić NK Varaždin (U-14) 2
14 Rančić Josip NK Primorac (U-14) 2
15 Taymetov Bekhruz FC Bunyodkor (U-14) 2
16 Kavrižnko Timofej FC Shakhtar (U-14) 2
17 Deket Matej NK Radomlje (U-14) 2
18 Mišura Bruno HNK Šibenik (U-14) 2
19 Đokanović FK Vojvodina (U-14) 2
20 Malesevic Aleksandar FK Vojvodina (U-14) 2
21 Lalić Ante NK Primorac (U-14) 2
22 Fojina Arsen FC Shakhtar (U-14) 1
23 Trdan Peter ND Ilirija 1911 (U-14) 1
24 Chornenkyi Oleksandr FC Shakhtar (U-14) 1
25 Belović Nik ND Ilirija 1911 (U-14) 1
26 Abramac Lovre HNK Šibenik (U-14) 1
27 Bokan Filip HNK Hajduk (U-14) 1
28 Nikita Meljnik FC Shakhtar (U-14) 1
29 Taliska Gabrijel FK Vardar (U-14) 1
30 Šuvar Lovre HNK Hajduk (U-14) 1
31 Petrevski Goce FK Vardar (U-14) 1
32 Stamčevski Leonid FK Vardar (U-14) 1
33 Jablan Vasilije FK Budva (U-14) 1
34 Gavura Maks FC Shakhtar (U-14) 1
35 Krajcar FK Vojvodina (U-14) 1
36 Slavica Anton HNK Šibenik (U-14) 1
37 Mihailović Uros FK Vojvodina (U-14) 1
38 Videnović Denis ND Ilirija 1911 (U-14) 1
39 Vukoje Andrija FK Budva (U-14) 1
40 Khasanov Sadriddin FC Bunyodkor (U-14) 1
41 Prendi Serxho KF Drini Bardhe (U-14) 1
42 Šolić NK Omladinac (U-14) 1
43 Khojimurodov Abdulvoris FC Bunyodkor (U-14) 1
44 Zekić River NK Varaždin (U-14) 1
45 Ban Roko HNK Hajduk (U-14) 1
46 Brvno HNK Šibenik (U-14) 1
47 Dinčić Nikola NK Primorac (U-14) 1
48 Musurmonov Khusniddin FC Bunyodkor (U-14) 1
49 Krasevec Jon NK Radomlje (U-14) 1
50 Radosavljević Aleksandar FK Vojvodina (U-14) 1
51 Milovanović Matej FK Vojvodina (U-14) 1
52 Zekić Miloš FK Vojvodina (U-14) 1
53 Angeleski David FK Vardar (U-14) 1
54 Ćaleta Gabrijel NK Primorac (U-14) 1
55 Habek Stjepan NK Varaždin (U-14) 1
56 Blaži Petar NK Varaždin (U-14) 1
57 Domjanović Dino RNK Split (U-14) 1
58 Aubelj Juš NK Domžale (U-14) 1
59 Šalehar Jan NK Krka (U-14) 1
60 Novak Filip NK Varaždin (U-14) 1
61 Bartulović Ante HNK Hajduk (U-14) 1
62 Mexhani Leon ŠF Kika (U-14) 1
63 Perko Šime NK Solin (U-14) 1
64 Misković FK Vojvodina (U-14) 1
65 Čovran NK Varaždin (U-14) 1
66 Blažević NK Omladinac (U-14) 1
67 Lozić Matej RNK Split (U-14) 1
68 Pantelin FK Vojvodina (U-14) 1
69 Ćotić Roko RNK Split (U-14) 1
70 Kusić Luka NK Domžale (U-14) 1
71 Ferkolj Lukas ND Ilirija 1911 (U-14) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.