GENERATION M 2010 (U-12)

DALMATINKO CUP 2022GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

HNK Hajduk
FC Atyrau
NK Olimpija
NK Dilj
KF Shkodra

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Hajduk (U-12)43101701710
2NK Olimpija (U-12)42205058
3FC Atyrau (U-12)42117617
4KF Shkodra (U-12)401327-51
5NK Dilj (U-12)4013119-181
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
KF Shkodra (U-12) vs HNK Hajduk (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
HNK Hajduk (U-12) vs FC Atyrau (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
KF Shkodra (U-12) vs NK Olimpija (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Dilj (U-12) vs NK Olimpija (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Dilj (U-12) vs HNK Hajduk (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
FC Atyrau (U-12) vs NK Olimpija (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
KF Shkodra (U-12) vs FC Atyrau (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
FC Atyrau (U-12) vs NK Dilj (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
HNK Hajduk (U-12) vs NK Olimpija (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
KF Shkodra (U-12) vs NK Dilj (U-12)M 2010 (U-12)GROUP A
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912

GROUP B

FK Vojvodina
HNK Šibenik
NK Jadran KS
NK Trogir 1912

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Jadran KS (U-12)32103127
2HNK Šibenik (U-12)31202115
3FK Vojvodina (U-12)31112114
4NK Trogir 1912 (U-12)300304-40
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Jadran KS (U-12) vs NK Trogir 1912 (U-12)M 2010 (U-12)GROUP B
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
FK Vojvodina (U-12) vs NK Jadran KS (U-12)M 2010 (U-12)GROUP B
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
FK Vojvodina (U-12) vs HNK Šibenik (U-12)M 2010 (U-12)GROUP B
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Trogir 1912 (U-12) vs HNK Šibenik (U-12)M 2010 (U-12)GROUP B
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
FK Vojvodina (U-12) vs NK Trogir 1912 (U-12)M 2010 (U-12)GROUP B
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
HNK Šibenik (U-12) vs NK Jadran KS (U-12)M 2010 (U-12)GROUP B
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912

GROUP C

Zaglebie S
NK Solin
NK Zara
NK Primorac
GSNK Mladost

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Solin (U-12)44001411312
2Zaglebie S (U-12)42119637
3NK Primorac (U-12)42026516
4GSNK Mladost (U-12)411236-34
5NK Zara (U-12)4004014-140
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Solin (U-12) vs NK Primorac (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
GSNK Mladost (U-12) vs NK Zara (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
Zaglebie S (U-12) vs NK Primorac (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Zara (U-12) vs NK Solin (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
GSNK Mladost (U-12) vs Zaglebie S (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
GSNK Mladost (U-12) vs NK Solin (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
Zaglebie S (U-12) vs NK Zara (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
GSNK Mladost (U-12) vs NK Primorac (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
Zaglebie S (U-12) vs NK Solin (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Zara (U-12) vs NK Primorac (U-12)M 2010 (U-12)GROUP C
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912

GROUP D

ND Ilirija 1911
RNK Split
HNK Zadar
NK Omladinac

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Zadar (U-12)32106247
2RNK Split (U-12)31206425
3ND Ilirija 1911 (U-12)310267-13
4NK Omladinac (U-12)301227-51
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Omladinac (U-12) vs RNK Split (U-12)M 2010 (U-12)GROUP D
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Omladinac (U-12) vs HNK Zadar (U-12)M 2010 (U-12)GROUP D
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
ND Ilirija 1911 (U-12) vs RNK Split (U-12)M 2010 (U-12)GROUP D
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
ND Ilirija 1911 (U-12) vs HNK Zadar (U-12)M 2010 (U-12)GROUP D
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
NK Omladinac (U-12) vs ND Ilirija 1911 (U-12)M 2010 (U-12)GROUP D
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912
HNK Zadar (U-12) vs RNK Split (U-12)M 2010 (U-12)GROUP D
TROGIR - stadion NK TROGIR 1912

ČETVRTINA FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-12) vs HNK Šibenik (U-12) M 2010 (U-12) Q1
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Solin (U-12) vs RNK Split (U-12) M 2010 (U-12) Q2
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Jadran KS (U-12) vs NK Olimpija (U-12) M 2010 (U-12) Q3
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Zadar (U-12) vs Zaglebie S (U-12) M 2010 (U-12) Q4
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

POLUFINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-12) vs NK Solin (U-12) M 2010 (U-12) S1
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Olimpija (U-12) vs HNK Zadar (U-12) M 2010 (U-12) S2
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Solin (U-12) vs HNK Zadar (U-12) M 2010 (U-12) 3M
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

FINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-12) vs NK Olimpije (U-12) M 2010 (U-12) FINALS
TROGIR – stadion NK TROGIR 1912

POPIS STRIJELACA

Rank Igrač Club Goals
1 Vetma Ivan HNK Hajduk (U-12) 7
2 Gcan FC Atyrau (U-12) 4
3 Rekić Benjamin NK Olimpija (U-12) 4
4 Buklijaš Mateo NK Solin (U-12) 4
5 Čulina Jure HNK Zadar (U-12) 3
6 Buljubašić Rino HNK Hajduk (U-12) 3
7 Komšo Leon NK Solin (U-12) 3
8 Matysek Adam Zaglebie S (U-12) 3
9 Čuić David HNK Hajduk (U-12) 3
10 Bešić Franko RNK Split (U-12) 2
11 Mrak Tai NK Olimpija (U-12) 2
12 Timon Krawiec Zaglebie S (U-12) 2
13 Albreht Nick ND Ilirija 1911 (U-12) 2
14 Mišvelj Maks NK Olimpija (U-12) 2
15 Uspazun FC Atyrau (U-12) 2
16 Čurković Bepo RNK Split (U-12) 2
17 Strunje Jakov NK Solin (U-12) 2
18 Marinović Luka NK Solin (U-12) 2
19 Ćurković Mateo NK Solin (U-12) 2
20 Budimir Niko HNK Hajduk (U-12) 2
21 Šafradin Lovre HNK Hajduk (U-12) 2
22 Bilić Marko HNK Hajduk (U-12) 2
23 Cvitanović Niko NK Solin (U-12) 2
24 Franko Nejc ND Ilirija 1911 (U-12) 1
25 Arsić Uroš FK Vojvodina (U-12) 1
26 Mikanović Marko FK Vojvodina (U-12) 1
27 Tabaković Adin ND Ilirija 1911 (U-12) 1
28 Pirjevac Mark ND Ilirija 1911 (U-12) 1
29 Subašić Petar NK Jadran KS (U-12) 1
30 Banić Juraj HNK Zadar (U-12) 1
31 Šilović Toni NK Primorac (U-12) 1
32 Papić Nino HNK Hajduk (U-12) 1
33 Poljak Patrik NK Solin (U-12) 1
34 Roso Lovro HNK Hajduk (U-12) 1
35 Tešić Bruno HNK Šibenik (U-12) 1
36 Laskousel Wiktor Zaglebie S (U-12) 1
37 Živković Antonio NK Solin (U-12) 1
38 Božinović Tino HNK Hajduk (U-12) 1
39 Vuletić Vinko NK Primorac (U-12) 1
40 Najev Antonio HNK Hajduk (U-12) 1
41 Beuatan FC Atyrau (U-12) 1
42 Koza Filip Zaglebie S (U-12) 1
43 Renić Marko RNK Split (U-12) 1
44 Ujdurović Karlo NK Omladinac (U-12) 1
45 Ljubičić Kristian NK Primorac (U-12) 1
46 Krsmanović Tijan ND Ilirija 1911 (U-12) 1
47 Amižić Niko RNK Split (U-12) 1
48 Vrvilo Luka HNK Hajduk (U-12) 1
49 Barić Toni NK Primorac (U-12) 1
50 Budiša Vice NK Primorac (U-12) 1
51 Žilić Mihovil HNK Zadar (U-12) 1
52 Klep Rok NK Olimpija (U-12) 1
53 Ivanović Luka NK Dilj (U-12) 1
54 Prendi Amarilo KF Shkodra (U-12) 1
55 Dobrević Lovro GSNK Mladost (U-12) 1
56 Wilhelm Toni NK Solin (U-12) 1
57 Neveščanin Luka NK Jadran KS (U-12) 1
58 Kunić Stefan NK Olimpija (U-12) 1
59 Nikić Gabrijel GSNK Mladost (U-12) 1
60 Simikić Mark NK Olimpija (U-12) 1
61 Batur Mateo HNK Zadar (U-12) 1
62 Lukačić Duje HNK Zadar (U-12) 1
63 Božin Marin NK Jadran KS (U-12) 1
64 Grubišić Duje NK Primorac (U-12) 1
65 Maciey Latos Zaglebie S (U-12) 1
66 Anđelić Slaven NK Omladinac (U-12) 1
67 Tokarski Marcel Zaglebie S (U-12) 1
68 Milošević Jakov HNK Šibenik (U-12) 1
69 Jerkunica Roko NK Solin (U-12) 1
70 Bunjan Lovro GSNK Mladost (U-12) 1
71 Vajushi Erjon KF Shkodra (U-12) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.