GENERATION M 2011 (U-11)

DALMATINKO CUP 2022GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

FC Astana
City Academy
NK GOŠK
NK Croatia

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Croatia (U-11)321010197
2FC Astana (U-11)312010195
3NK GOŠK (U-11)31116244
4City Academy (U-11)3003022-220
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK GOŠK (U-11) vs NK Croatia (U-11)M 2011 (U-11)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
FC Astana (U-11) vs NK Croatia (U-11)M 2011 (U-11)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK GOŠK (U-11) vs City academy (U-11)M 2011 (U-11)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
FC Astana (U-11) vs City Academy (U-11)M 2011 (U-11)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK GOŠK (U-11) vs FC Astana (U-11)M 2011 (U-11)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Croatia (U-11) vs City academy (U-11)M 2011 (U-11)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

GROUP B

HNK Šibenik
NK Domžale 2
NK Spalato
NK Solin

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Šibenik (U-11)32107347
2NK Spalato (U-11)31113214
3NK Domžale 2 (U-11)310247-33
4NK Solin (U-11)302124-22
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Spalato (U-11) vs NK Solin (U-11)M 2011 (U-11)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Spalato (U-11) vs NK Domžale 2 (U-11)M 2011 (U-11)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
HNK Šibenik (U-11) vs NK Solin (U-11)M 2011 (U-11)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
HNK Šibenik (U-11) vs NK Domžale 2 (U-11)M 2011 (U-11)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Domžale 2 (U-11) vs NK Solin (U-11)M 2011 (U-11)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
HNK Šibenik (U-11) vs NK Spalato (U-11)M 2011 (U-11)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

GROUP C

NK Krka
NK Union
NK Trogir 1912
HRNK Zmaj

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Union (U-11)3300111109
2HRNK Zmaj (U-11)32015416
3NK Krka (U-11)31027613
4NK Trogir 1912 (U-11)3003113-120
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Union (U-11) vs NK Trogir 1912 (U-11)M 2011 (U-11)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Trogir 1912 (U-11) vs NK Krka (U-11)M 2011 (U-11)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Krka (U-11) vs NK Union (U-11)M 2011 (U-11)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
HRNK Zmaj (U-11) vs NK Union (U-11)M 2011 (U-11)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Trogir 1912 (U-11) vs HRNK Zmaj (U-11)M 2011 (U-11)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Krka (U-11) vs HRNK Zmaj (U-11)M 2011 (U-11)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

GROUP D

FC Bunyodkor
NK Ravnice
NK OSK
NK Omladinac

#ClubPWDLFAGDPts
1FC Bunyodkor (U-11)3300140149
2NK OSK (U-11)31117344
3NK Ravnice (U-11)311156-14
4NK Omladinac (U-11)3003118-170
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Omladinac (U-11) vs FC Bunyodkor (U-11)M 2011 (U-11)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Ravnice (U-11) vs NK OSK (U-11)M 2011 (U-11)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Omladinac (U-11) vs NK Ravnice (U-11)M 2011 (U-11)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
FC Bunyodkor (U-11) vs NK OSK (U-11)M 2011 (U-11)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK OSK (U-11) vs NK Omladinac (U-11)M 2011 (U-11)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
FC Bunyodkor (U-11) vs NK Ravnice (U-11)M 2011 (U-11)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

GROUP E

NK Domžale
NK Junak
NK Jadran KS
HNK Segesta

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Domžale (U-11)3300110119
2NK Junak (U-11)31115504
3HNK Segesta (U-11)310238-53
4NK Jadran KS (U-11)301239-61
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Junak (U-11) vs NK Jadran KS (U-11)M 2011 (U-11)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Domžale (U-11) vs HNK Segesta (U-11)M 2011 (U-11)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Domžale (U-11) vs NK Jadran KS (U-11)M 2011 (U-11)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Jadran KS (U-11) vs HNK Segesta (U-11)M 2011 (U-11)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Domžale (U-11) vs NK Junak (U-11)M 2011 (U-11)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
HNK Segesta (U-11) vs NK Junak (U-11)M 2011 (U-11)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

GROUP F

Diosgyor FC
NA Konavle
NK Dugopolje
NK Pauk

#ClubPWDLFAGDPts
1Diosgyor FC (U-11)33008269
2NK Dugopolje (U-11)310257-23
3NK Pauk (U-11)310247-33
3NA Konavle (U-11)310245-13
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Dugopolje (U-11) vs NA Konavle (U-11)M 2011 (U-11)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Dugopolje (U-11) vs NK Pauk (U-11)M 2011 (U-11)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
Diosgyor FC (U-11) vs NK Dugopolje (U-11)M 2011 (U-11)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
Diosgyor FC (U-11) vs NK Pauk (U-11)M 2011 (U-11)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Pauk (U-11) vs NA Konavle (U-11)M 2011 (U-11)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
Diosgyor FC (U-11) vs NA Konavle (U-11)M 2011 (U-11)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

GROUP G

PRO Prishtina
ŠN DU Talent
NK Urania
RNK Split

#ClubPWDLFAGDPts
1RNK Split (U-11)32103127
2ŠN DU Talent (U-11)31201015
3NK Urania (U-11)310223-13
4PRO Prishtina (U-11)301224-21
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
ŠN DU Talent (U-11) vs RNK Split (U-11)M 2011 (U-11)GROUP G
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
PRO Prishtina (U-11) vs RNK Split (U-11)M 2011 (U-11)GROUP G
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
ŠN DU Talent (U-11) vs NK Urania (U-11)M 2011 (U-11)GROUP G
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
NK Urania (U-11) vs PRO Prishtina (U-11)M 2011 (U-11)GROUP G
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
PRO Prishtina (U-11) vs ŠN DU Talent (U-11)M 2011 (U-11)GROUP G
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
RNK Split (U-11) vs NK Urania (U-11)M 2011 (U-11)GROUP G
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2

GROUP H

FK Budva
ŠN Maksimir
NK Trilj
NK Jadran KS 2

#ClubPWDLFAGDPts
1FK Budva (U-11)32105327
2NK Trilj (U-11)31111104
3NK Jadran KS 2 (U-11)310223-13
4ŠN Maksimir (U-11)302123-12
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Trilj (U-11) vs NK Jadran KS 2 (U-11)M 2011 (U-11)GROUP H
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
ŠN Maksimir (U-11) vs FK Budva (U-11)M 2011 (U-11)GROUP H
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
FK Budva (U-11) vs NK Jadran KS 2 (U-11)M 2011 (U-11)GROUP H
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
ŠN Maksimir (U-11) vs NK Trilj (U-11)M 2011 (U-11)GROUP H
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
ŠN Maksimir (U-11) vs NK Jadran KS 2 (U-11)M 2011 (U-11)GROUP H
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1
FK Budva (U-11) vs NK Trilj (U-11)M 2011 (U-11)GROUP H
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 1

OSMINA FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Croatia (U-11) vs NK Spalato (U-11) M 2011 (U-11) EF1
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Union (U-11) vs NK OSK (U-11) M 2011 (U-11) EF2
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale (U-11) vs NA Konavle (U-11) M 2011 (U-11) EF3
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
RNK Split (U-11) vs NK Trilj (U-11) M 2011 (U-11) EF4
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Šibenik (U-11) vs FC Astana (U-11) M 2011 (U-11) EF5
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FC Bunyodkor (U-11) vs HRNK Zmaj (U-11) M 2011 (U-11) EF6
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
Dyosgyor FC (U-11) vs NK Junak (U-11) M 2011 (U-11) EF7
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
FK Budva (U-11) vs ŠN DU Talent (U-11) M 2011 (U-11) EF8
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

ČETVRTINA FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Croatia (U-11) vs NK OSK (U-11) M 2011 (U-11) Q1
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale (U-11) vs RNK Split (U-11) M 2011 (U-11) Q2
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Šibenik (U-11) vs FC Bunyodkor (U-11) M 2011 (U-11) Q3
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
Diosgyor FC (U-11) vs ŠN DU Talent (U-11) M 2011 (U-11) Q4
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

POLUFINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Croatia (U-11) vs NK Domžale (U-11) M 2011 (U-11) S1
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
Bunyodkor FC (U-11) vs Diosgyor FC (U-11) M 2011 (U-11) S2
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Croatia (U-11) vs Diosgyor FC (U-11) M 2011 (U-11) 3M
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

FINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale (U-11) vs Bunyodkor FC (U-11) M 2011 (U-11) FINALS
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 1

POPIS STRIJELACA

Rank Igrač Club Goals
1 Žvegla Noel NK Domžale (U-11) 11
2 Ahmatillaev Mustafo FC Bunyodkor (U-11) 5
3 Šuto Petar NK Croatia (U-11) 5
4 Grizelj Ljubo NK Croatia (U-11) 5
5 Sharofuddinov Abduvosit FC Bunyodkor (U-11) 5
6 Toth Milan Diosgyor FC (U-11) 5
7 Qahramonov Kamron FC Bunyodkor (U-11) 4
8 Zilkić NK Domžale (U-11) 4
9 Kekez Dino RNK Split (U-11) 4
10 Paponja Toma NK Spalato (U-11) 3
11 Šular Filip NK Domžale (U-11) 3
12 Martinović Veljko FK Budva (U-11) 3
13 Radošević NK Domžale (U-11) 3
14 Mandić Lovro NK Ravnice (U-11) 3
15 Maras Matej NK Junak (U-11) 3
16 Njirić Eugen NA Konavle (U-11) 3
17 Rebolj Enoj NK Domžale (U-11) 3
18 Matković Ante Tone NK Croatia (U-11) 3
19 Kulušić Ivan Marin HNK Šibenik (U-11) 3
20 Malić Petar RNK Split (U-11) 3
21 Varadi Soma Diosgyor FC (U-11) 3
22 Mirosavljević Duje HRNK Zmaj (U-11) 3
23 Kazhybay Altair FC Astana (U-11) 2
24 Podrenk Nik NK Domžale (U-11) 2
25 Tukić Anthony NK Union (U-11) 2
26 Vranković Luka HNK Šibenik (U-11) 2
27 Nenougong Johan Diosgyor FC (U-11) 2
28 Mravak Tino NK OSK (U-11) 2
29 Bartolj Nik NK Krka (U-11) 2
30 Milić I. NK Dugopolje (U-11) 2
31 Turk Blaž NK Krka (U-11) 2
32 Vukas Toma NK Junak (U-11) 2
33 Pene Jure NK Domžale 2 (U-11) 2
34 Bašić Luka NK Union (U-11) 2
35 Slavica Jakov HNK Šibenik (U-11) 2
36 Do`lanboev Elshod FC Bunyodkor (U-11) 2
37 Botica Luka NK OSK (U-11) 2
38 Alikhan Akhmadjan FC Astana (U-11) 2
39 Gabrić Stipe NK Union (U-11) 2
40 Modrić Luka NK GOŠK (U-11) 2
41 Botirjonov Farrux FC Bunyodkor (U-11) 2
42 Nemet Zalan Diosgyor FC (U-11) 2
43 Qudratov Voris FC Bunyodkor (U-11) 2
44 Mansur Yerkinbek FC Astana (U-11) 2
45 Duvnjak Ante NK Jadran KS 2 (U-11) 2
46 Ivakić Toni NK Jadran KS (U-11) 2
47 Domić Filip NK Pauk (U-11) 2
48 Rubanov Olexandr FK Budva (U-11) 1
49 Sayilboev Sunnatilla FC Bunyodkor (U-11) 1
50 Dudan Vice NK GOŠK (U-11) 1
51 Glušić Timotej NK Krka (U-11) 1
52 Jevđević Strahinja FK Budva (U-11) 1
53 Frlan Marko ŠN Maksimir (U-11) 1
54 Davidović Vito NK Ravnice (U-11) 1
55 Nurdavlet FC Astana (U-11) 1
56 Mrkoci Ivan ŠN Maksimir (U-11) 1
57 Perić Jure NK GOŠK (U-11) 1
58 Smodlaka I. NK Dugopolje (U-11) 1
59 Šerić J. NK Pauk (U-11) 1
60 Marendić Luka NK Junak (U-11) 1
61 Borovina Slaven ŠN DU Talent (U-11) 1
62 Badurina Fran HNK Šibenik (U-11) 1
63 Prološćić Šime NK Dugopolje (U-11) 1
64 Hočevar Sven NK Domžale (U-11) 1
65 Čizmić Jakob NK Solin (U-11) 1
66 Landeka Toni HNK Šibenik (U-11) 1
67 Daniec FC Astana (U-11) 1
68 Dastan Austem FC Astana (U-11) 1
69 Petričević Mate NK Union (U-11) 1
70 Assanali Karim FC Astana (U-11) 1
71 Milević Matej NK Urania (U-11) 1
72 Andrijašević Frane NK Urania (U-11) 1
73 Vuica G. NK Trilj (U-11) 1
74 Voloder Ante NK Union (U-11) 1
75 Dedić Josip NK Union (U-11) 1
76 Roso Matej NK GOŠK (U-11) 1
77 Vučica Ante NK GOŠK (U-11) 1
78 Petričević Marko NK Union (U-11) 1
79 Ivanda Domagoj NK Dugopolje (U-11) 1
80 Orkati Emond PRO Prishtina (U-11) 1
81 Dremelj Žan NK Domžale (U-11) 1
82 Žužul Zdravko NK OSK (U-11) 1
83 Mandac Dinko NK OSK (U-11) 1
84 Tleshev Daniel FC Astana (U-11) 1
85 Norac-Kljajo Toni NK OSK (U-11) 1
86 Bogdan Nikola NK Omladinac (U-11) 1
87 Lapenda Nikola NK Union (U-11) 1
88 Jurišić Celestin ŠN DU Talent (U-11) 1
89 Marjanović HNK Segesta (U-11) 1
90 Di Ceglie Blaž ŠN DU Talent (U-11) 1
91 Burger Mark NK Krka (U-11) 1
92 Pecollaj David NK Trogir 1912 (U-11) 1
93 Akhmadjanov FC Bunyodkor (U-11) 1
94 Žilić Marin RNK Split (U-11) 1
95 Gluhan Roko NA Konavle (U-11) 1
96 Pastuović Ante NK Jadran KS (U-11) 1
97 Vlašić Šime NK Croatia (U-11) 1
98 Milanović Josip NK Solin (U-11) 1
99 Torkar Niko NK Domžale 2 (U-11) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.