GENERATION M 2012 (U-10)

DALMATINKO CUP 2022GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

HNK Hajduk
NK Jadran LP
ŠF Sparta
NK Domžale 2

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Hajduk (U-10)3300121119
2NK Domžale 2 (U-10)32015506
3ŠF Sparta (U-10)310248-43
4NK Jadran LP (U-10)300329-70
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
HNK Hajduk (U-10) vs NK Domžale 2 (U-10)M 2012 (U-10)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
HNK Hajduk (U-10) vs ŠF Sparta (U-10)M 2012 (U-10)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Domžale 2 (U-10) vs NK Jadran LP (U-10)M 2012 (U-10)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
ŠF Sparta (U-10) vs NK Jadran LP (U-10)M 2012 (U-10)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Domžale 2 (U-10) vs ŠF Sparta (U-10)M 2012 (U-10)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
HNK Hajduk (U-10) vs NK Jadran LP (U-10)M 2012 (U-10)GROUP A
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2

GROUP B

Diosgyor FC
HNK Zadar
NK Brda
NK Union

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Zadar (U-10)321012577
2Diosgyor FC (U-10)321011567
3NK Brda (U-10)3012313-101
3NK Union (U-10)301236-31
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Brda (U-10) vs NK Union (U-10)M 2012 (U-10)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Brda (U-10) vs HNK Zadar (U-10)M 2012 (U-10)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
Diosgyor FC (U-10) vs NK Union (U-10)M 2012 (U-10)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
Diosgyor FC (U-10) vs NK Brda (U-10)M 2012 (U-10)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
HNK Zadar (U-10) vs NK Union (U-10)M 2012 (U-10)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
Diosgyor FC (U-10) vs HNK Zadar (U-10)M 2012 (U-10)GROUP B
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2

GROUP C

FK Željezničar
ŠN AFCU
NK Zemunik
NK Omladinac

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Omladinac (U-10)32104227
2FK Željezničar (U-10)31116334
3ŠN AFCU (U-10)310237-43
4NK Zemunik (U-10)302123-12
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
FK Željezničar (U-10) vs NK Omladinac (U-10)M 2012 (U-10)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Zemunik (U-10) vs FK Željezničar (U-10)M 2012 (U-10)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
ŠN AFCU (U-10) vs NK Zemunik (U-10)M 2012 (U-10)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Omladinac (U-10) vs ŠN AFCU (U-10)M 2012 (U-10)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
ŠN AFCU (U-10) vs FK Željezničar (U-10)M 2012 (U-10)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Zemunik (U-10) vs NK Omladinac (U-10)M 2012 (U-10)GROUP C
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2

GROUP D

NK Domžale
HNK CIBALIA
NK Zara
NK GOŠK

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Domžale (U-10)32109187
2HNK Cibalia (U-10)32015416
3NK Zara (U-10)311145-14
4NK GOŠK (U-10)300319-80
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK GOŠK (U-10) vs NK Zara (U-10)M 2012 (U-10)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2
NK Domžale (U-10) vs HNK Cibalia (U-10)M 2012 (U-10)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2
HNK Cibalia (U-10) vs NK Zara (U-10)M 2012 (U-10)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2
NK Domžale (U-10) vs NK GOŠK (U-10)M 2012 (U-10)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2
NK Domžale (U-10) vs NK Zara (U-10)M 2012 (U-10)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2
HNK Cibalia (U-10) vs NK GOŠK (U-10)M 2012 (U-10)GROUP D
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

GROUP E

FC Caspiy
NK Orkan
NK Trogir 1912
NK Galaxy

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Galaxy (U-10)31206335
2FC Caspiy (U-10)31205325
2NK Trogir 1912 (U-10)31205415
4NK Orkan (U-10)3003410-60
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Trogir 1912 (U-10) vs FC Caspiy (U-10)M 2012 (U-10)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Galaxy (U-10) vs NK Orkan (U-10)M 2012 (U-10)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Trogir 1912 (U-10) vs NK Orkan (U-10)M 2012 (U-10)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
FC Caspiy (U-10) vs NK Galaxy (U-10)M 2012 (U-10)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
FC Caspiy (U-10) vs NK Orkan (U-10)M 2012 (U-10)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Trogir 1912 (U-10) vs NK Galaxy (U-10)M 2012 (U-10)GROUP E
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2

GROUP F

NK Dolomiti Ljubljana
NK Solin
NK Spalato
ŠN Maksimir

#ClubPWDLFAGDPts
1ŠN Maksimir (U-10)3300130139
2NK Spalato (U-10)320146-26
3NK Solin (U-10)310223-13
4NK Dolomiti Ljubljana (U-10)3003010-100
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Dolomiti Ljubljana (U-10) vs NK Spalato (U-10)M 2012 (U-10)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
ŠN Maksimir (U-10) vs NK Solin (U-10)M 2012 (U-10)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Solin (U-10) vs NK Dolomiti Ljubljana (U-10)M 2012 (U-10)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
ŠN Maksimir (U-10) vs NK Spalato (U-10)M 2012 (U-10)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Solin (U-10) vs NK Spalato (U-10)M 2012 (U-10)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2
NK Dolomiti Ljubljana (U-10) vs ŠN Maksimir (U-10)M 2012 (U-10)GROUP F
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK - teren 2

1/8 FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Zadar (U-10) vs NK Trogir 1912 (U-10) M 2012 (U-10) EF1
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-10) vs FK Željezničar (U-10) M 2012 (U-10) EF2
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠN Maksimir (U-10) vs ŠF Sparta (U-10) M 2012 (U-10) EF3
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Cibalia (U-10) vs FC Caspiy (U-10) M 2012 (U-10) EF4
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Galaxy (U-10) vs NK Zara (U-10) M 2012 (U-10) EF5
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale (U-10) vs NK Spalato (U-10) M 2012 (U-10) EF6
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Omladinac (U-10) vs NK Solin (U-10) M 2012 (U-10) EF7
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale 2 (U-10) vs Diosgyor FC (U-10) M 2012 (U-10) EF8
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

1/4 FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Zadar (U-10) vs HNK Hajduk (U-10) M 2012 (U-10) Q1
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠN Maksimir (U-10) vs FC Caspiy (U-10) M 2012 (U-10) Q2
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Zara (U-10) vs NK Domžale (U-10) M 2012 (U-10) Q3
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Omladinac (U-10) vs NK Domžale 2 (U-10) M 2012 (U-10) Q4
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

1/2 FINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-10) vs ŠN Maksimir (U-10) M 2012 (U-10) S1
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Domžale (U-10) vs NK Domžale 2 (U-10) M 2012 (U-10) S2
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠN Maksimir (U-10) vs NK Domžale (U-10) M 2012 (U-10) 3M
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

FINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-10) vs NK Domžale 2 (U-10) M 2012 (U-10) FINALS
KAŠTEL GOMILICA – NK GOŠK – teren 2

# Igrač Club Pozicija Goals Assists Yellow Cards Red Cards Height Weight Appearances Win Ratio Draw Ratio Loss Ratio Own Goals
Rišić Marko NK Union (U-10) 1 0 0 0 1 0.00 100.00 0.00 0
Kapić Toma NK Union (U-10) 2 0 0 0 2 0.00 50.00 50.00 0
Ali Džomba ŠF Sparta (U-10) 1 0 0 0 1 100.00 0.00 0.00 0
Katić Marino NK Solin (U-10) 1 0 0 0 1 100.00 0.00 0.00 0
Brate Toma NK Brda (U-10) 3 0 0 0 2 0.00 50.00 50.00 0

POPIS STRIJELACA

Rank Igrač Club Goals
1 Klarić Marko ŠN Maksimir (U-10) 9
2 Brezovnik Gašper NK Domžale (U-10) 8
3 Surać Bartul HNK Zadar (U-10) 6
4 Šarčević David NK Domžale (U-10) 5
5 Rinčić Mihael HNK Hajduk (U-10) 5
6 Matulin Julij NK Domžale (U-10) 5
7 Bašić Toma HNK Hajduk (U-10) 5
8 Kocjančić Gaj NK Domžale 2 (U-10) 4
9 Bukvić Roko-Mihovil HNK Zadar (U-10) 4
10 Vrebac Ajnur HNK Hajduk (U-10) 4
11 Delaš Jadran NK Galaxy (U-10) 4
12 Kodmon Dominik Diosgyor FC (U-10) 3
13 Šarušić Toma ŠN Maksimir (U-10) 3
14 Brate Toma NK Brda (U-10) 3
15 Dobovšek Aleksander NK Domžale 2 (U-10) 3
16 Ros Zakrajšek Naj NK Domžale 2 (U-10) 3
17 Szabo Daniel Diosgyor FC (U-10) 3
18 Plenković Marino NK Omladinac (U-10) 3
19 Raguž Dino HNK Cibalia (U-10) 3
20 Kruškar Marin ŠN Maksimir (U-10) 3
21 Marić Luka NK Trogir 1912 (U-10) 3
22 Bulić Mario NK Orkan (U-10) 2
23 Brok Niko NK Zara (U-10) 2
24 Kapić Toma NK Union (U-10) 2
25 Bajkuša Jakov HNK Hajduk (U-10) 2
26 Brnadić Tino HNK Hajduk (U-10) 2
27 Purišić Jakov NK Spalato (U-10) 2
28 Adket Shukur FC Caspiy (U-10) 2
29 Žilić Ivano NK Orkan (U-10) 2
30 Gajević Kerim FK Željezničar (U-10) 2
31 Zeteny Mester Diosgyor FC (U-10) 2
32 Lovretić Rio HNK Zadar (U-10) 2
33 Radić Duje HNK Hajduk (U-10) 2
34 Vučak Duje NK Omladinac (U-10) 2
35 Vukić Jakov HNK Hajduk (U-10) 2
36 Rovčanin Nidaz ŠF Sparta (U-10) 2
37 Dilber Viktor HNK Hajduk (U-10) 2
38 Mihanović Lovre NK Galaxy (U-10) 1
39 Maura Lorino HNK Zadar (U-10) 1
40 Vranjković Jakov HNK Hajduk (U-10) 1
41 Badžek Oskar ŠN Maksimir (U-10) 1
42 Balabanić Petra ŠN Maksimir (U-10) 1
43 Vrkić Lovre NK Solin (U-10) 1
44 Cetinjanin Andrija NK Zara (U-10) 1
45 Šabić Toni NK Spalato (U-10) 1
46 Botica NK GOŠK (U-10) 1
47 Čokolić Dominik NK Spalato (U-10) 1
48 Mikulić Jakov HNK Zadar (U-10) 1
49 Agtyssigudou Bekrat FC Caspiy (U-10) 1
50 Đokić Gal NK Domžale 2 (U-10) 1
51 Blažević Mili FK Željezničar (U-10) 1
52 Armin Selimović FK Željezničar (U-10) 1
53 Kapitany Zoltan Diosgyor FC (U-10) 1
54 Buljat Pave HNK Zadar (U-10) 1
55 Rukavina Marcel HNK Cibalia (U-10) 1
56 Šamat FK Željezničar (U-10) 1
57 Rišić Marko NK Union (U-10) 1
58 Čaršimamović Tarik FK Željezničar (U-10) 1
59 Letica Leon HNK Hajduk (U-10) 1
60 Ali Džomba ŠF Sparta (U-10) 1
61 Katić Marino NK Solin (U-10) 1
62 Božić Mateo NK Trogir 1912 (U-10) 1
63 Bagolybenet Diosgyor FC (U-10) 1
64 Zeteny Belil Diosgyor FC (U-10) 1
65 Šimunić Marino ŠN AFCU (U-10) 1
66 Kamber Luka HNK Hajduk (U-10) 1
67 Barandy Noel Diosgyor FC (U-10) 1
68 Robert Varga NK Domžale 2 (U-10) 1
69 Ložar Matej NK Domžale 2 (U-10) 1
70 Abylian FC Caspiy (U-10) 1
71 Dinmukhammed FC Caspiy (U-10) 1
72 Keča Lovre NK Trogir 1912 (U-10) 1
73 Hadžić Mak ŠF Sparta (U-10) 1
74 Ćiripović Krsto ŠN Maksimir (U-10) 1
75 Shopytbayeu Abylam FC Caspiy (U-10) 1
76 Faris Ovčina ŠF Sparta (U-10) 1
77 Andrijević Jakov HNK Cibalia (U-10) 1
78 Beklemishe Vladimir NK Domžale (U-10) 1
79 Mijat Brčić NK Zara (U-10) 1
80 Božinović Marin ŠN AFCU (U-10) 1
81 Žderić Rino NK Jadran LP (U-10) 1
82 Sabo Andrija NK Jadran LP (U-10) 1
83 Cvitan Duje NK Galaxy (U-10) 1
84 Duspara Pavle NK Zemunik (U-10) 1
85 Šimunec Jan ŠN Maksimir (U-10) 1
86 Jurjan Frane NK Zemunik (U-10) 1
87 Maroević NK Omladinac (U-10) 1
88 Banić Diego ŠN AFCU (U-10) 1
89 Đaković Filip ŠN Maksimir (U-10) 1
90 Gostinčar Juš NK Domžale (U-10) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.