GENERATION M 2012 (U-9)

DALMATINKO CUP 2021.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

GNK Dinamo
OŠ HNK Hajduk
NK Urania
NK Dugopolje

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

GROUP B

HNK Šibenik
NK Abeceda
NK Solin
NK OSK
ŠN Naš ponos

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
13. A/D/E/F (U-13)00000000
13. D/E/F (U-10)00000000
13. D/E/F (U-13)00000000
1A1 (U-10)00000000
1A1 (U-11)00000000
1A1 (U-12)00000000
1A1 (U-13)00000000
1A1 (U-14)00000000
1A1 (U-8)00000000
1A1 (U-9)00000000
1A1 (W-13)00000000
1A1 (W-15)00000000
1A2 (U-10)00000000
1A2 (U-11)00000000
1A2 (U-12)00000000
1A2 (U-13)00000000
1A2 (U-8)00000000
1A2 (U-9)00000000
1A2 (W-13)00000000
1A2 (W-15)00000000
1A2(U-14)00000000
1A3 (W-13)00000000
1A3 (W-15)00000000
1AF Modriča (U-13)00000000
1AF Modriča (U-9)00000000
1B1 (U-10)00000000
1B1 (U-11)00000000
1B1 (U-12)00000000
1B1 (U-13)00000000
1B1 (U-14)00000000
1B1 (U-8)00000000
1B1 (U-9)00000000
1B1 (W-13)00000000
1B1 (W-15)00000000
1B2 (U-10)00000000
1B2 (U-11)00000000
1B2 (U-12)00000000
1B2 (U-13)00000000
1B2 (U-14)00000000
1B2 (U-8)00000000
1B2 (U-9)00000000
1B2 (W-13)00000000
1B2 (W-15)00000000
1B3 (W-13)00000000
1B3 (W-15)00000000
1C1 (U-10)00000000
1C1 (U-11)00000000
1C1 (U-12)00000000
1C1 (U-13)00000000
1C1 (U-14)00000000
1C1 (U-8)00000000
1C1 (U-9)00000000
1C2 (U-10)00000000
1C2 (U-11)00000000
1C2 (U-12)00000000
1C2 (U-13)00000000
1C2 (U-14)00000000
1C2 (U-8)00000000
1C2 (U-9)00000000
1City Academy (U-11)00000000
1City academy (U-8)00000000
1D1 (U-10)00000000
1D1 (U-11)00000000
1D1 (U-12)00000000
1D1 (U-13)00000000
1D1 (U-14)00000000
1D1 (U-8)00000000
1D1 (U-9)00000000
1D2 (U-10)00000000
1D2 (U-11)00000000
1D2 (U-12)00000000
1D2 (U-13)00000000
1D2 (U-14)00000000
1D2 (U-8)00000000
1D2 (U-9)00000000
1DNK Talent (U-9)00000000
1Diosgyor FC (U-10)00000000
1Diosgyor FC (U-11)00000000
1Diosgyor FC (U-9)00000000
1E1 (U-10)00000000
1E1 (U-11)00000000
1E1 (U-13)00000000
1E2 (U-10)00000000
1E2 (U-11)00000000
1E2 (U-13)00000000
1EF1 (U-10)00000000
1EF1 (U-11)00000000
1EF1 (U-13)00000000
1EF2 (U-10)00000000
1EF2 (U-11)00000000
1EF2 (U-13)00000000
1EF3 (U-10)00000000
1EF3 (U-11)00000000
1EF3 (U-13)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

GROUP C

ŠN DU Talent
NK Union
NK OMLADINAC
NK GOŠK
NK Spalato

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
13. A/D/E/F (U-13)00000000
13. D/E/F (U-10)00000000
13. D/E/F (U-13)00000000
1A1 (U-10)00000000
1A1 (U-11)00000000
1A1 (U-12)00000000
1A1 (U-13)00000000
1A1 (U-14)00000000
1A1 (U-8)00000000
1A1 (U-9)00000000
1A1 (W-13)00000000
1A1 (W-15)00000000
1A2 (U-10)00000000
1A2 (U-11)00000000
1A2 (U-12)00000000
1A2 (U-13)00000000
1A2 (U-8)00000000
1A2 (U-9)00000000
1A2 (W-13)00000000
1A2 (W-15)00000000
1A2(U-14)00000000
1A3 (W-13)00000000
1A3 (W-15)00000000
1AF Modriča (U-13)00000000
1AF Modriča (U-9)00000000
1B1 (U-10)00000000
1B1 (U-11)00000000
1B1 (U-12)00000000
1B1 (U-13)00000000
1B1 (U-14)00000000
1B1 (U-8)00000000
1B1 (U-9)00000000
1B1 (W-13)00000000
1B1 (W-15)00000000
1B2 (U-10)00000000
1B2 (U-11)00000000
1B2 (U-12)00000000
1B2 (U-13)00000000
1B2 (U-14)00000000
1B2 (U-8)00000000
1B2 (U-9)00000000
1B2 (W-13)00000000
1B2 (W-15)00000000
1B3 (W-13)00000000
1B3 (W-15)00000000
1C1 (U-10)00000000
1C1 (U-11)00000000
1C1 (U-12)00000000
1C1 (U-13)00000000
1C1 (U-14)00000000
1C1 (U-8)00000000
1C1 (U-9)00000000
1C2 (U-10)00000000
1C2 (U-11)00000000
1C2 (U-12)00000000
1C2 (U-13)00000000
1C2 (U-14)00000000
1C2 (U-8)00000000
1C2 (U-9)00000000
1City Academy (U-11)00000000
1City academy (U-8)00000000
1D1 (U-10)00000000
1D1 (U-11)00000000
1D1 (U-12)00000000
1D1 (U-13)00000000
1D1 (U-14)00000000
1D1 (U-8)00000000
1D1 (U-9)00000000
1D2 (U-10)00000000
1D2 (U-11)00000000
1D2 (U-12)00000000
1D2 (U-13)00000000
1D2 (U-14)00000000
1D2 (U-8)00000000
1D2 (U-9)00000000
1DNK Talent (U-9)00000000
1Diosgyor FC (U-10)00000000
1Diosgyor FC (U-11)00000000
1Diosgyor FC (U-9)00000000
1E1 (U-10)00000000
1E1 (U-11)00000000
1E1 (U-13)00000000
1E2 (U-10)00000000
1E2 (U-11)00000000
1E2 (U-13)00000000
1EF1 (U-10)00000000
1EF1 (U-11)00000000
1EF1 (U-13)00000000
1EF2 (U-10)00000000
1EF2 (U-11)00000000
1EF2 (U-13)00000000
1EF3 (U-10)00000000
1EF3 (U-11)00000000
1EF3 (U-13)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

GROUP D

HNK Hajduk
NK Primorac BNM
NK Rijeka Kol.
NK Mosor Ž.
NK Trogir 1912

#ClubPWDLFAGDPts
13. A/B/C (U-10)00000000
13. A/B/C (U-13)00000000
13. A/B/C/D (U-10)00000000
13. A/B/C/D (U-13)00000000
13. A/D/E/F (U-10)00000000
13. A/D/E/F (U-13)00000000
13. D/E/F (U-10)00000000
13. D/E/F (U-13)00000000
1A1 (U-10)00000000
1A1 (U-11)00000000
1A1 (U-12)00000000
1A1 (U-13)00000000
1A1 (U-14)00000000
1A1 (U-8)00000000
1A1 (U-9)00000000
1A1 (W-13)00000000
1A1 (W-15)00000000
1A2 (U-10)00000000
1A2 (U-11)00000000
1A2 (U-12)00000000
1A2 (U-13)00000000
1A2 (U-8)00000000
1A2 (U-9)00000000
1A2 (W-13)00000000
1A2 (W-15)00000000
1A2(U-14)00000000
1A3 (W-13)00000000
1A3 (W-15)00000000
1AF Modriča (U-13)00000000
1AF Modriča (U-9)00000000
1B1 (U-10)00000000
1B1 (U-11)00000000
1B1 (U-12)00000000
1B1 (U-13)00000000
1B1 (U-14)00000000
1B1 (U-8)00000000
1B1 (U-9)00000000
1B1 (W-13)00000000
1B1 (W-15)00000000
1B2 (U-10)00000000
1B2 (U-11)00000000
1B2 (U-12)00000000
1B2 (U-13)00000000
1B2 (U-14)00000000
1B2 (U-8)00000000
1B2 (U-9)00000000
1B2 (W-13)00000000
1B2 (W-15)00000000
1B3 (W-13)00000000
1B3 (W-15)00000000
1C1 (U-10)00000000
1C1 (U-11)00000000
1C1 (U-12)00000000
1C1 (U-13)00000000
1C1 (U-14)00000000
1C1 (U-8)00000000
1C1 (U-9)00000000
1C2 (U-10)00000000
1C2 (U-11)00000000
1C2 (U-12)00000000
1C2 (U-13)00000000
1C2 (U-14)00000000
1C2 (U-8)00000000
1C2 (U-9)00000000
1City Academy (U-11)00000000
1City academy (U-8)00000000
1D1 (U-10)00000000
1D1 (U-11)00000000
1D1 (U-12)00000000
1D1 (U-13)00000000
1D1 (U-14)00000000
1D1 (U-8)00000000
1D1 (U-9)00000000
1D2 (U-10)00000000
1D2 (U-11)00000000
1D2 (U-12)00000000
1D2 (U-13)00000000
1D2 (U-14)00000000
1D2 (U-8)00000000
1D2 (U-9)00000000
1DNK Talent (U-9)00000000
1Diosgyor FC (U-10)00000000
1Diosgyor FC (U-11)00000000
1Diosgyor FC (U-9)00000000
1E1 (U-10)00000000
1E1 (U-11)00000000
1E1 (U-13)00000000
1E2 (U-10)00000000
1E2 (U-11)00000000
1E2 (U-13)00000000
1EF1 (U-10)00000000
1EF1 (U-11)00000000
1EF1 (U-13)00000000
1EF2 (U-10)00000000
1EF2 (U-11)00000000
1EF2 (U-13)00000000
1EF3 (U-10)00000000
1EF3 (U-11)00000000
1EF3 (U-13)00000000
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

FINAL

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.