HomeGENERATION M 2013 (U-8)

DALMATINKO CUP 2021.GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

NK Abeceda
ŠN DU Talent
NK Jadran KS
NK Jelsa

#ClubPWDLFAGDPts
1NK Jadran KS (U-8)330013499
2NK Abeceda (U-8)320110646
3NK Jelsa (U-8)310249-53
4NK Sjever (U-8)00000000
5ŠN DU Talent (U-8)3003210-80
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
ŠN DU Talent (U-8) vs NK Jadran KS (U-8)M 2013 (U-8)GROUP A
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK Abeceda (U-8) vs NK Jelsa (U-8)M 2013 (U-8)GROUP A
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK Abeceda (U-8) vs NK Jadran KS (U-8)M 2013 (U-8)GROUP A
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
ŠN DU Talent (U-8) vs NK Jelsa (U-8)M 2013 (U-8)GROUP A
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK Abeceda (U-8) vs ŠN DU Talent (U-8)M 2013 (U-8)GROUP A
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK Jelsa (U-8) vs NK Jadran KS (U-8)M 2013 (U-8)GROUP A
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

GROUP B

HNK Hajduk
NK Union
NK Galaxy
NK GOŠK

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Hajduk (U-8)321016977
2NK Galaxy (U-8)321012667
3NK Union (U-8)3102913-43
4NK Solin (U-8)00000000
5NK GOŠK (U-8)3003514-90
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Galaxy (U-8) vs NK GOŠK (U-8)M 2013 (U-8)GROUP B
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK Union (U-8) vs HNK Hajduk (U-8)M 2013 (U-8)GROUP B
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
HNK Hajduk (U-8) vs NK Galaxy (U-8)M 2013 (U-8)GROUP B
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK GOŠK (U-8) vs NK Union (U-8)M 2013 (U-8)GROUP B
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
HNK Hajduk (U-8) vs NK GOŠK (U-8)M 2013 (U-8)GROUP B
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk
NK Union (U-8) vs NK Galaxy (U-8)M 2013 (U-8)GROUP B
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Jadran KS (U-8) vs NK GOŠK (U-8) M 2013 (U-8) Q1
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Galaxy (U-8) vs NK Jelsa (U-8) M 2013 (U-8) Q2
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-8) vs ŠN DU Talent (U-8) M 2013 (U-8) Q3
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Abeceda (U-8) vs NK Union (U-8) M 2013 (U-8) Q4
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Jadran KS (U-8) vs NK Galaxy (U-8) M 2013 (U-8) S1
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-8) vs NK Union (U-8) M 2013 (U-8) S2
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Jadran KS (U-8) vs NK Union (U-8) M 2013 (U-8) 3M
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

FINAL

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Galaxy (U-8) vs HNK Hajduk (U-8) M 2013 (U-8) FINALS
POLJUD – stadion Akademije HNK Hajduk

POPIS STRIJELACA / LIST OF SHOOTERS

Rank Igrač Club Goals
1 Toma Morić NK Galaxy (U-8) 14
2 Luka Grković HNK Hajduk (U-8) 11
3 Luciano Crespi NK Union (U-8) 10
4 Ivan Višković HNK Hajduk (U-8) 8
5 Dani Špalj NK Jadran KS (U-8) 8
6 Franko Tokić HNK Hajduk (U-8) 7
7 Viktor Čagura HNK Hajduk (U-8) 7
8 Marko Rodić NK Union (U-8) 6
9 Ivan Jurić NK Galaxy (U-8) 5
10 Lovre Kaliterna HNK Hajduk (U-8) 5
11 Ivano Balić NK Galaxy (U-8) 5
12 Karlo Plenković NK Jelsa (U-8) 4
13 Filip Elez NK Jadran KS (U-8) 4
14 Antonio Glavan NK Abeceda (U-8) 4
15 Filip Džido NK Union (U-8) 4
16 Petar Tikvić NK GOŠK (U-8) 4
17 Filip Kovačević NK Union (U-8) 3
18 Toni Jurica NK Abeceda (U-8) 3
19 Danijel Radan HNK Hajduk (U-8) 3
20 Matej Kujukožić NK Jadran KS (U-8) 3
21 Gabrijel Boca NK Abeceda (U-8) 2
22 Roko Marin NK GOŠK (U-8) 2
23 Andrej Sablic HNK Hajduk (U-8) 2
24 Andro Vučemilo NK Jadran KS (U-8) 2
25 Toni Bakota NK Jadran KS (U-8) 2
26 Marin Kutleša NK Galaxy (U-8) 2
27 Luka Roso NK Union (U-8) 2
28 Tomislav Kokić NK Abeceda (U-8) 1
29 Deni Hrnić NK Galaxy (U-8) 1
30 Lovre Kulišić HNK Hajduk (U-8) 1
31 Mauro Lido ŠN DU Talent (U-8) 1
32 Ida Matulić NK Jelsa (U-8) 1
33 Petar Perković NK Abeceda (U-8) 1
34 Marko Roso NK Union (U-8) 1
35 Marko Špalj NK Jadran KS (U-8) 1
36 Roko Mladin NK Union (U-8) 1
37 Damir Kolovrat NK Union (U-8) 1
38 Frane Kulešić NK Galaxy (U-8) 1
39 Toma Raić ŠN DU Talent (U-8) 1
40 Leo Gogojević NK Galaxy (U-8) 1
41 Ivan Kraljev NK Abeceda (U-8) 1

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.