GENERATION M 2013 (U-9)

DALMATINKO CUP 2022GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

GNK Dinamo
PRO Prishtina
NK Union
NK Trilj
DNK Talent

#ClubPWDLFAGDPts
1GNK Dinamo (U-9)44004133812
2NK Union (U-9)4301209119
3PRO Prishtina (U-9)4202616-106
4DNK Talent (U-9)4103420-163
5NK Trilj (U-9)4004326-230
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Union (U-9) vs DNK Talent (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Trilj (U-9) vs DNK Talent (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
GNK Dinamo (U-9) vs NK Union (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
PRO Prishtina (U-9) vs NK Trilj (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
GNK Dinamo (U-9) vs DNK Talent (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
PRO Prishtina (U-9) vs GNK Dinamo (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Trilj (U-9) vs NK Union (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
PRO Prishtina (U-9) vs NK Union (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
DNK Talent (U-9) vs PRO Prishtina (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
GNK Dinamo (U-9) vs NK Trilj (U-9)M 2013 (U-9)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1

GROUP B

Diosgyor FC
NK OSK
ŠN DU Talent
NK Jadran KS
NK Galaxy

#ClubPWDLFAGDPts
1Diosgyor FC (U-9)430115789
1ŠN DU Talent (U-9)4301154119
3NK Jadran KS (U-9)421110557
4NK Galaxy (U-9)4112121024
5NK OSK (U-9)4004127-260
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Jadran KS (U-9) vs NK Galaxy (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
ŠN DU Talent (U-9) vs NK Galaxy (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
Diosgyor FC (U-9) vs ŠN DU Talent (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK OSK (U-9) vs NK Galaxy (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
ŠN DU Talent (U-9) vs NK Jadran KS (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
Diosgyor FC (U-9) vs NK OSK (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
Diosgyor FC (U-9) vs NK Jadran KS (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK OSK (U-9) vs ŠN DU Talent (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
Diosgyor FC (U-9) vs NK Galaxy (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK OSK (U-9) vs NK Jadran KS (U-9)M 2013 (U-9)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1

GROUP C

FC Astana JUNIOR
FK Budva
ŠN Maksimir
NK Omladinac
NK Trogir 1912

#ClubPWDLFAGDPts
1ŠN Maksimir (U-9)4310104610
2FK Budva (U-9)430110469
3FC Astana Junior (U-9)42026426
4NK Omladinac (U-9)4103715-83
5NK Trogir 1912 (U-9)4013410-61
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Omladinac (U-9) vs NK Trogir 1912 (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
FC Astana Junior (U-9) vs ŠN Maksimir (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
ŠN Maksimir (U-9) vs FK Budva (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Omladinac (U-9) vs ŠN Maksimir (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
FC Astana Junior (U-9) vs NK Trogir 1912 (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
FC Astana Junior (U-9) vs FK Budva (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Omladinac (U-9) vs FK Budva (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
FK Budva (U-9) vs NK Trogir 1912 (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
ŠN Maksimir (U-9) vs NK Trogir 1912 (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
FC Astana Junior (U-9) vs NK Omladinac (U-9)M 2013 (U-9)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1

GROUP D

HNK Šibenik
NK GOŠK
AF Modriča
NK Ihan
NK Dugopolje

#ClubPWDLFAGDPts
1NK GOŠK (U-9)4400112912
2HNK Šibenik (U-9)420212666
3AF Modriča (U-9)42029906
4NK Dugopolje (U-9)4103514-93
5NK Ihan (U-9)410339-63
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
HNK Šibenik (U-9) vs NK GOŠK (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
AF Modriča (U-9) vs NK Ihan (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Dugopolje (U-9) vs NK GOŠK (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
HNK Šibenik (U-9) vs NK Ihan (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK GOŠK (U-9) vs AF Modriča (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
HNK Šibenik (U-9) vs AF Modriča (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Dugopolje (U-9) vs NK Ihan (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
AF Modriča (U-9) vs NK Dugopolje (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
HNK Šibenik (U-9) vs NK Dugopolje (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1
NK Ihan (U-9) vs NK GOŠK (U-9)M 2013 (U-9)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) - TEREN 1

QUARTERFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
GNK Dinamo (U-9) vs ŠN DU Talent (U-9) M 2013 (U-9) Q1
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠN Maksimir (U-9) vs HNK Šibenik (U-9) M 2013 (U-9) Q2
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
Diosgyor FC (U-9) vs NK Union (U-9) M 2013 (U-9) Q3
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK GOŠK (U-9) vs FK Budva (U-9) M 2013 (U-9) Q4
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

SEMIFINALS

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
GNK Dinamo (U-9) vs HNK Šibenik (U-9) M 2013 (U-9) S1
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
Diosgyor FC (U-9) vs NK GOŠK (U-9) M 2013 (U-9) S2
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

3rd PLACE MATCH

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Šibenik (U-9) vs Diosgyor FC (U-9) M 2013 (U-9) 3M
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

FINAL

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
GNK Dinamo (U-9) vs NK GOŠK (U-9) M 2013 (U-9) FINALS
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 1

POPIS STRIJELACA

Rank Igrač Club Goals
1 Barberić Vin GNK Dinamo (U-9) 12
2 Adam Csazani Diosgyor FC (U-9) 10
3 Tomić Marko HNK Šibenik (U-9) 9
4 Krespi Luciano NK Union (U-9) 8
5 Mišetić Noa GNK Dinamo (U-9) 8
6 Kolovrat Damir NK Union (U-9) 7
7 Dovečer Leon GNK Dinamo (U-9) 7
8 Nikić Stefan AF Modriča (U-9) 7
9 Gjergji Jozef GNK Dinamo (U-9) 6
10 Merdžan Petar GNK Dinamo (U-9) 5
11 Vukoja Ilija FK Budva (U-9) 5
12 Popović Vojin FK Budva (U-9) 5
13 Rajčić Toma ŠN DU Talent (U-9) 5
14 Čapa Juraj ŠN Maksimir (U-9) 4
15 Trkulja Petar GNK Dinamo (U-9) 4
16 Bilić Josip DNK Talent (U-9) 4
17 Tikvić Petar NK GOŠK (U-9) 4
18 Modrić Fran GNK Dinamo (U-9) 4
19 Jurić Ivan NK Galaxy (U-9) 4
20 Marin Roko NK GOŠK (U-9) 4
21 Jagunec Luka ŠN Maksimir (U-9) 3
22 Barić Pavao GNK Dinamo (U-9) 3
23 Ćevid Šimun GNK Dinamo (U-9) 3
24 Soldo Paulo ŠN DU Talent (U-9) 3
25 Milić Antonio NK Dugopolje (U-9) 3
26 Mauro di Lido ŠN DU Talent (U-9) 3
27 Stolica Josip NK Omladinac (U-9) 3
28 Kolos Koucal Diosgyor FC (U-9) 3
29 Špalj Dani NK Jadran KS (U-9) 3
30 Šarinić Leon NK GOŠK (U-9) 3
31 Derzsengi Gabor Diosgyor FC (U-9) 3
32 Matić Toma NK Trogir 1912 (U-9) 3
33 Bulatović Luka FK Budva (U-9) 2
34 Vukojević Šimun GNK Dinamo (U-9) 2
35 Balazs Dome Diosgyor FC (U-9) 2
36 Vidošević Luka NK GOŠK (U-9) 2
37 Barberić Žan GNK Dinamo (U-9) 2
38 Bakota Toni NK Jadran KS (U-9) 2
39 Louke Anže NK Ihan (U-9) 2
40 Pekić Luka NK Omladinac (U-9) 2
41 Erkebulan FC Astana Junior (U-9) 2
42 Živković Niko HNK Šibenik (U-9) 2
43 Galijatović Jere HNK Šibenik (U-9) 2
44 Zeteng Bai Diosgyor FC (U-9) 2
45 Simunić Hrvoje NK Trilj (U-9) 2
46 Istrain Noel Koszegi Diosgyor FC (U-9) 2
47 Dumanić Bepo NK Galaxy (U-9) 2
48 Bakula David HNK Šibenik (U-9) 2
49 Kutlić Marin NK Galaxy (U-9) 2
50 Kralj Ivano ŠN DU Talent (U-9) 1
51 Lazić Slavica AF Modriča (U-9) 1
52 Alrami FC Astana Junior (U-9) 1
53 Ibrahim FC Astana Junior (U-9) 1
54 Župa Šimun NK Dugopolje (U-9) 1
55 Geza Ivano NK Jadran KS (U-9) 1
56 Rogošić Leonardo NK Dugopolje (U-9) 1
57 Kujundžić Matej NK Jadran KS (U-9) 1
58 Čurepa Bepo NK Jadran KS (U-9) 1
59 Barulag David HNK Šibenik (U-9) 1
60 Bosančić Luka NK Omladinac (U-9) 1
61 Kekelj Marin ŠN Maksimir (U-9) 1
62 Šaler Lucas ŠN DU Talent (U-9) 1
63 Hangi Filip ŠN Maksimir (U-9) 1
64 Repović Marijeta ŠN DU Talent (U-9) 1
65 Ferara Marko ŠN Maksimir (U-9) 1
66 Tolja Andro ŠN DU Talent (U-9) 1
67 Barić Toni NK Trogir 1912 (U-9) 1
68 Vrdoljak Ante NK GOŠK (U-9) 1
69 Kovačević Filip NK Union (U-9) 1
70 Vukas Šimun NK Trilj (U-9) 1
71 Erceg Frano NK OSK (U-9) 1
72 Džido Filip NK Union (U-9) 1
73 Roso Marko NK Union (U-9) 1
74 Šunjerga Nikša NK Galaxy (U-9) 1
75 Caktaš Mateo NK Galaxy (U-9) 1
76 Kulušić Frane NK Galaxy (U-9) 1
77 Đina Luka HNK Šibenik (U-9) 1
78 Reić Fabian NK Union (U-9) 1
79 Mandić Ante ŠN Maksimir (U-9) 1
80 Đirak Luka HNK Šibenik (U-9) 1
81 Vuko Marko NK Union (U-9) 1
82 Soptani Orges PRO Prishtina (U-9) 1
83 Glasnović Antonio GNK Dinamo (U-9) 1
84 Soptani Erdi PRO Prishtina (U-9) 1
85 Sahitaj Lear PRO Prishtina (U-9) 1
86 Matoš Nikola NK Omladinac (U-9) 1
87 Oraž Roko NK GOŠK (U-9) 1
88 Halfner Galgregor NK Ihan (U-9) 1
89 Budimir Stipe GNK Dinamo (U-9) 1
90 Vakatos Boilirx Diosgyor FC (U-9) 1
91 Rabadan Paško NK Jadran KS (U-9) 1
92 Savić Igor AF Modriča (U-9) 1
93 Antunović Duje NK Jadran KS (U-9) 1
94 Đino PRO Prishtina (U-9) 0
95 Unik PRO Prishtina (U-9) 0
96 Orlataj PRO Prishtina (U-9) 0

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.