GENERATION M 2014 (U-8)

DALMATINKO CUP 2022GRUPE, TABLICE, RASPORED I REZULTATI

GROUP A

HNK Hajduk
ŠF Derby
NK Dilj
ŠN Naš ponos
NK Spinut

#ClubPWDLFAGDPts
1HNK Hajduk (U-8)44005325112
2ŠF Derby (U-8)430115789
3NK Spinut (U-8)4112522-174
4ŠN Naš ponos (U-8)4103825-173
5NK Dilj (U-8)4013429-251
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
ŠN Naš ponos (U-8) vs NK Spinut (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
HNK Hajduk (U-8) vs ŠF Derby (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
HNK Hajduk (U-8) vs NK Spinut (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Dilj (U-8) vs ŠF Derby (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
ŠN Naš ponos (U-8) vs ŠF Derby (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
HNK Hajduk (U-8) vs NK Dilj (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
ŠF Derby (U-8) vs NK Spinut (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Dilj (U-8) vs ŠN Naš ponos (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
HNK Hajduk (U-8) vs ŠN Naš ponos (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Dilj (U-8) vs NK Spinut (U-8)M 2014 (U-8)GROUP A
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

GROUP B

NK Union
City academy
ŠN Maksimir
NK Spalato

#ClubPWDLFAGDPts
1ŠN Maksimir (U-8)3300210219
2NK Spalato (U-8)32018806
3NK Union (U-8)3102514-93
4City academy (U-8)3003214-120
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
NK Spalato (U-8) vs ŠN Maksimir (U-8)M 2014 (U-8)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Union (U-8) vs City academy (U-8)M 2014 (U-8)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
ŠN Maksimir (U-8) vs City academy (U-8)M 2014 (U-8)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Union (U-8) vs NK Spalato (U-8)M 2014 (U-8)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Spalato (U-8) vs City academy (U-8)M 2014 (U-8)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
ŠN Maksimir (U-8) vs NK Union (U-8)M 2014 (U-8)GROUP B
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

GROUP C

NK Domžale
ŠN DU Talent
NK Urania
NK Trogir 1912

#ClubPWDLFAGDPts
1ŠN DU Talent (U-8)3300210219
2NK Domžale (U-8)320110196
3NK Trogir 1912 (U-8)3102716-93
4NK Urania (U-8)3003324-210
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
ŠN DU Talent (U-8) vs NK Domžale (U-8)M 2014 (U-8)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Urania (U-8) vs NK Trogir 1912 (U-8)M 2014 (U-8)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
ŠN DU Talent (U-8) vs NK Urania (U-8)M 2014 (U-8)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Domžale (U-8) vs NK Trogir 1912 (U-8)M 2014 (U-8)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
ŠN DU Talent (U-8) vs NK Trogir 1912 (U-8)M 2014 (U-8)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Domžale (U-8) vs NK Urania (U-8)M 2014 (U-8)GROUP C
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

GROUP D

Zaglebie S
NK Orkan
NK GOŠK
NK Solin

#ClubPWDLFAGDPts
1Zaglebie S (U-8)3300160169
2NK Solin (U-8)320146-26
3NK GOŠK (U-8)310211743
4NK Orkan (U-8)3003119-180
DateMatchTime/ResultsGenerationSezonaGround
Zaglebie S (U-8) vs NK Solin (U-8)M 2014 (U-8)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Orkan (U-8) vs NK GOŠK (U-8)M 2014 (U-8)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
Zaglebie S (U-8) vs NK GOŠK (U-8)M 2014 (U-8)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Orkan (U-8) vs NK Solin (U-8)M 2014 (U-8)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK Orkan (U-8) vs Zaglebie S (U-8)M 2014 (U-8)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2
NK GOŠK (U-8) vs NK Solin (U-8)M 2014 (U-8)GROUP D
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

ČETVRTINA FINALA

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-8) vs NK Spalato (U-8) M 2014 (U-8) Q1
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠN DU Talent (U-8) vs NK Solin (U-8) M 2014 (U-8) Q2
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠN Maksimir (U-8) vs ŠF Derby (U-8) M 2014 (U-8) Q3
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
Zaglebie S (U-8) vs NK Domžale (U-8) M 2014 (U-8) Q4
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

POLUFINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-8) vs NK Solin (U-8) M 2014 (U-8) S1
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
ŠF Derby (U-8) vs Zaglebie S (U-8) M 2014 (U-8) S2
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
NK Solin (U-8) vs ŠF Derby (U-8) M 2014 (U-8) 3M
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

FINALE

Date Match Time/Results Generation Sezona Ground
HNK Hajduk (U-8) vs Zaglebie S (U-8) M 2014 (U-8) FINALS
STOBREČ (POMOĆNO IGRALIŠTE NK PRIMORAC) – TEREN 2

POPIS STRIJELACA

Rank Igrač Club Goals
1 Franičević Duje HNK Hajduk (U-8) 18
2 Lacić Luka HNK Hajduk (U-8) 16
3 Šimundić Ivan HNK Hajduk (U-8) 14
4 Milković Mario HNK Hajduk (U-8) 11
5 Đelivan Davud ŠF Derby (U-8) 8
6 Matusijak Maksimilijan Zaglebie S (U-8) 8
7 Mihaljević Josip ŠN DU Talent (U-8) 8
8 Šušnjić jure ŠN Maksimir (U-8) 7
9 Škaro Marko HNK Hajduk (U-8) 7
10 Džan Čekić ŠF Derby (U-8) 7
11 Golomeić Paško ŠN Maksimir (U-8) 6
12 Chaika Artem Zaglebie S (U-8) 6
13 Marunčić Marko ŠN Naš ponos (U-8) 6
14 Ljuba Ivan HNK Hajduk (U-8) 6
15 Balić Ivano HNK Hajduk (U-8) 4
16 Oktavian Cmodor Zaglebie S (U-8) 4
17 Stanković Ante NK Solin (U-8) 4
18 Mišić Rino NK Union (U-8) 4
19 Stolarski Leon Zaglebie S (U-8) 4
20 Vučemilo Andro HNK Hajduk (U-8) 4
21 Vranješ Lovre HNK Hajduk (U-8) 3
22 Bucat Niko ŠN Maksimir (U-8) 3
23 Gvozden Ivan ŠN DU Talent (U-8) 3
24 Durmišević Ajdin ŠF Derby (U-8) 3
25 Džoliman David ŠF Derby (U-8) 3
26 Lijić Luka HNK Hajduk (U-8) 3
27 Erceg Toma NK GOŠK (U-8) 3
28 Burin Niko ŠN DU Talent (U-8) 3
29 Dilberović Edi ŠN DU Talent (U-8) 3
30 Margaretić Ivo ŠN DU Talent (U-8) 3
31 Ukić Petar NK Trogir 1912 (U-8) 3
32 Sabljak Marko NK Dilj (U-8) 2
33 Dukat Bartek Zaglebie S (U-8) 2
34 Oleg Zaglebie S (U-8) 2
35 Sunara Luka NK GOŠK (U-8) 2
36 Červenjak Franko NK Dilj (U-8) 2
37 Kovačević Josip NK Spalato (U-8) 2
38 Skopljak Gabriel NK GOŠK (U-8) 2
39 Božić Marko NK GOŠK (U-8) 2
40 Milutinović Lovro ŠN Maksimir (U-8) 2
41 Mešanović Adian NK Domžale (U-8) 2
42 Krasnići Rajan NK Domžale (U-8) 2
43 Đupanović Marin ŠN DU Talent (U-8) 2
44 Šerbo Karlo NK Spinut (U-8) 2
45 Ceranić Petar ŠN Maksimir (U-8) 2
46 Zrilić Ivano NK Spalato (U-8) 2
47 Tabak Ivano NK Spalato (U-8) 2
48 Sejfuai Jusuf NK Urania (U-8) 1
49 Jurčević Frane ŠN Naš ponos (U-8) 1
50 Čaria Emanuel NK Trogir 1912 (U-8) 1
51 Radić Luka NK Urania (U-8) 1
52 Skender Marijan NK Trogir 1912 (U-8) 1
53 Topić Tarik NK Domžale (U-8) 1
54 Paljuca Ivano NK Trogir 1912 (U-8) 1
55 Kamenjarin Karlo NK GOŠK (U-8) 1
56 Brnišević Ajdin ŠF Derby (U-8) 1
57 Topić Erik NK Domžale (U-8) 1
58 Mijanović Adjan NK Domžale (U-8) 1
59 Tadin Leon NK GOŠK (U-8) 1
60 Sladoljev Šimun NK Spalato (U-8) 1
61 Balić Luka NK Spinut (U-8) 1
62 Ljevak Stipe ŠN DU Talent (U-8) 1
63 Nolan Aleksander Zaglebie S (U-8) 1
64 Marinić Jure NK Solin (U-8) 1
65 Tomašić Lan NK Domžale (U-8) 1
66 Harbaš Adin ŠF Derby (U-8) 1
67 Rebol Mark NK Domžale (U-8) 1
68 Frljužec Maksimilijan ŠN Maksimir (U-8) 1
69 Beganović Vanja ŠN Maksimir (U-8) 1
70 Karić Benjamin City academy (U-8) 1
71 Petričević Mate NK Union (U-8) 1
72 Gogić Tarik ŠF Derby (U-8) 1
73 Armanda Pave NK Spalato (U-8) 1
74 Bešlagić B. ŠF Derby (U-8) 1
75 Drobac Maroje NK Spinut (U-8) 1
76 Domazet Ivan ŠN Naš ponos (U-8) 1
77 Jeparović Roko NK Solin (U-8) 0

All contents © copyright Dalmatinko Cup 2021. All rights reserved.